2 Aralık 2019 Haber Yayın Tarihi:

‘BALTALI İLAH’ ERKOÇ’A ÇİFT YÖNLÜ SORUŞTURMA

Çorum’un Sungurlu İlçesi Özel İdare Müdürü Erol Erkoç hakkında adli ve İdari soruşturma başlatıldı.

Geçtiğimiz günlerde Haberci19. Com haber sitesi ve yeniçağ Çorum muhabiri Cuma Şahin ‘in gündeme getirdiği, Çorum’un Sungurlu İlçesi Özel İdare Müdürü Erol Erkoç’ un sosyal medya hesabından yaptığı siyasilere hakaret içerikli paylaşımları Adliyeye taşındı.

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi ‘nin talimatı ile adli ve idari soruşturma başlatıldığı öğrenildi. Çorum İl Genel Meclisi Aralık ayı olağan toplantısında CHP Grubu tarafından Erol Erkoç’un paylaşımları gündeme getirildi. AKP ve MHP İl Genel Meclisi üyeleri tarafından da tasvip edilmeyen paylaşımların dan dolayı Sungurlu İlçe Özel İdare Müdürü Erol Erkoç kınandı.

”SOSYAL MEDYA HESABINI KAPATTI”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na sosyal paylaşım sitesinden yapmış olduğu hakaret ve aşağılayıcı paylaşımları basının gündemine düşen Sungurlu İlçe Özel İdare Müdür Erol Erkoç Sosyal Medya hesabını kapattı.

Özel İdare Müdürü Erol Erkoç şu paylaşımları yapmış, İYİ PARTİ Genel Başkanı Meral Akşener ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na hakaretler etmişti.

Düşünceni söyle, yorum yaz...