30 Kasım 2019 Haber Yayın Tarihi:

BU NE DENSİZLİK!..

Haber

Cuma Şahin/ Çorum

Çorum – Sungurlu İlçe Özel İdare Müdürü Erol Erkoç  (657) ye tabi devlet memuru olduğunu unutarak Sosyal Medya hesabından CHP ve İYİ Parti Liderlerine hakaretler yağdırdı.

Sungurlu İlçe Özel İdare Müdürü Erol Erkoç, Sosyal Medya Hesabından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile CHP li belediyeler hakkında paylaştığı hakaret ve aşağılayıcı mesajları yüzünden Çorumda siyasi tartışmalara neden oldu.

657 ye tabi devlet memuru olduğunu unutan ve partizanca tutumlar içerisine giren Sungurlu ilçe Özel İdare Müdürü Erol Erkoç, Sosyal Medya hesabından yapmış olduğu paylaşımları,  halkı ayrıştırma, kin ve düşmanlığa sevk etme, yasaları hiçe sayma, halk arasında karışıklığa sebep olma gibi yasal suçları kapsarken şu ana kadar yetkili mercilerin harekete geçmemesi ise halk arasında farklı algılanmalara neden oldu.

‘’ BU ADAM NE İŞ YAPAR’’

 Siyasilerden ilk tepki İyi Parti Çorum il Başkanı Bekir Özsaçmacı’dan geldi.

Özsaçmacı, ‘’ Haddini bilmez Sungurlu Özel İdare Müdürü denen müptezel, pis yerlerde adıllanıp, cerahatli beyninde dolaşan çirkin dünyasını yansıtmış. Bu şahıs ne iş yapar’’ diye sordu.

Sungurlu İlçe Belediye Başkanı Abdülkadir Şahiner ise Özel İdare Müdürü Erol Erkoç’u akılsızlıkla itham ederek şu kelimeleri paylaştı, ‘’ Allah akıl fikir verirken bizim özel idare müdürü dizilere vermiş kendisini. İdarecilik böyle yapılmaz diriliş Erol efendi. Köyler hizmet alamıyor, karşılarında muhatap bulamıyor. Bürokrasiye biraz daha ciddiyet gerekiyor.’’

‘’ALEVİLERİN EVLERİNE İŞARET KOYANLARLA AYNI ZİHNİYETTİR’’

Öte yandan CHP Çorum Belediye Meclis Grup Başkan Vekili Tuncay Yılma ise ‘’ İzmir’de Alevilerin evlerine işaret koyan zihniyetle bu nefret dolu yazıları yazanlar arasında hiç bir fark olmadığına eminim. Kendi koltuklarının bekasını CHP’lilere,  Atatürkçülere ve Alevilere küfretmekte görenlerin sığınaklarının iktidar partisi olması çok üzücü. Çünkü bu söylemlerin sahiplerine iktidar kol kanat gerdiği sürece ne Alevilik, ne Atatürkçülük hakkında söylediklerinde hiç bir samimiyetlerinin olmadığının ispatıdır. Sadece oy devşirmek için yapılan bu saygısızlığa halkımız her zaman haddini bildirmiştir.

 Bu yazıyı yazan kişi Ak Parti Çorum Milletvekili ile parti toplantısında partili gibi yer kapan Sungurlu İl Özel İdaresi Müdürü’’

‘’ FETÖ’NÜN YAVRUSU SANA KİM NE V AAT ETTİ’’

İyi Parti Çorum Merkez İlçe Başkanı Erkan Yıldız, ‘’ Sungurlu özel idare müdürü Erol Erkoç denen müptezel, sen kimsin kendini ne sanıyorsun düne kadar Feto’nun yavrusu idin şimdi sana kim ne vaat etti. Sayın Genel başkanıma laf konuşuyorsun’’ dedi.

Düşünceni söyle, yorum yaz...