O senaristin ağabeyi Osmancık’tan aday

Hain Fetö Örgütünün  yurt dışındaki okullarını ve eylemlerini senaryolaştırarak filmler çeken ve örgüt üyelerine gizli mesajlar yollayan  Osmancık’lı  ‘O’  senaristin ağabeyi AKP den Osmancık Belediye başkan aday adayı oldu.

‘O’  senaristin ağabeyi Osmancık’tan aday

Hain Fetö Örgütünün  yurt dışındaki okullarını ve eylemlerini senaryolaştırarak filmler çeken ve örgüt üyelerine gizli mesajlar yollayan  Osmancık’lı  ‘O’  senaristin ağabeyi AKP den Osmancık Belediye başkan aday adayı oldu.

 

FETÖ Terör Örgütünün basın bölümünün lokomotifi olan STV kanalında yıllarca senaristlik ve yönetmenlik yapan Çorum Osmancık nüfusuna kayıtlı Erkan Çıplak’ın ağabeyi, Recep Çıplak  Osmancık  ilçesinden Adalet ve Kalkınma Partisinden Belediye başkan aday adayı olarak müracaat etti. Çıplak’ın Başkan adaylığına kesin gözüyle bakılıyor.

FETÖ Terör örgütünün Basın bölümünde yayım Yapan STV kanalında, Erkan Çıplak, senaristlik, yönetmenlik ve üst düzey yöneticiliklerde bulunmuş, Kırgızistan da geçen bir olayı senaryolaştırarak ” BAHARA YOLCULUK” ” Küçük Gelin’, ‘İki Dünya Arasında’, Çınarın Gölgesinde’  isimleri ile diziler yapmıştı.  15 Temmuz Hain Fetö ihtilal girişiminin ardından, Aslen Çorum Osmancık ilçesi Zeytin deresi olarak bilinen köy nüfusuna kayıtlı olan Erkan Çıplak’ın bir diğer kardeşi  olan Serkan Çıplak’la Amerika’ya kaçmıştı. Haklarında tutuklama kararı çıkartılan Erkan ve Serkan Çıplak Kardeşlerin geçtiğimiz günlerde Dış işleri Bakanlığı tarafından ABD’den istenenler listesinde olduğu edinilen bilgiler arasında.

                                                                                        Recep Çıplak

1969 Çorum Osmancık doğumlu olan Recep Çıplak, Çorum Özel İdare Müdürlüğü bünyesinde Genel Sekreter Yardımcılığı görevinde bulunuyor.

Recep Çıplak, 2000- 2005 yıllarında Yol Şubesinde görev yapan Recep Çıplak,2005-2013 yılları arasında  Çorum İl Özel Müdürlüğünde ARGE,2013-2015 yılları arasında Genel sekreter Yardımcılığı görevine vekaleten atandı. 2019 Yerel Seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Çorum’un Osmancık İlçesinden Belediye Başkanlığına aday adaylığına müracaat başvurusunu yaptı. Recep Çıplak’ın başkanlığına kesin gözüyle bakılıyor.

Senarist Erkan Çıplak’ın AMERİKA’dan  son zamanlarda tivitten pazı paylaşımları ise FETÖ Terör Örgütünün iç yüzünü gözler önüne sermeye devam ediyor

 

  

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir