15 Haziran 2015 Haber Yayın Tarihi:

Ramazan çadırının yerleri belli oldu

ramazan-çadırı-hazırlıkları-1-300x198timthumbÇorum Belediyesi, On Bir Ayın Sultanı Ramazan yaklaşırken, iftar çadırı kurulumuna çalışmalarına başladı.

İftar çadırı için Çorumpark (Eski Kültür Sitesi ) altında bulunan açık otoparka kurulum çalışmalarının başlandığını ifade eden Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül, hayırsever vatandaşların iftar çadırında yemek vermek için kendilerine ulaştığını söyledi. Hayırsever vatandaşların gösterdiği ilgiye teşekkür eden Zeki Gül, çadırda yemek vermek isteyenlerin 212 19 34 numaralı telefondan Çorum Belediyesi’ni arayarak ilgililerden bilgi alabileceklerini kaydetti.

Geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da Belediye ekipleri tarafından kurulum çalışmaları devam eden iftar çadırında hayırsever vatandaşların katkılarıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlara sıcak yemek hizmeti vereceklerini dile getiren Başkan Yardımcısı Zeki Gül, “Çorumlu hayırsever hemşehrilerimiz her yıl iftar çadırında yemek veriyorlar. Yemek vermek isteyen hayırsever vatandaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyorum. İftar çadırında bu yıl da Ramazan boyunca her gün 1.000 kişi aynı anda iftarını açabilecek.” diye konuştu.

Gül, şimdiden tüm İslam Aleminin Ramazan Ayı’nı kutladı.

Düşünceni söyle, yorum yaz...