6 Nisan 2015 Haber Yayın Tarihi:

TV Nerede Kaldı?

2rtegdfbdUydu

Milletvekilliği seçimlerinin ön denemesi olarak bilinen Aday adaylığı sıralama seçimleri çalışmalarında siyasilerin vaatleri vatandaşları heyecanlandırmış ve sevindirmişti.

CHP Milletvekil aday adayı olan bir iş adamı ise seçmenlerine söz vermiş ve basın açıklaması yaparak Çorumda Uydu yayını yapan bir kanalın daha kendileri tarafından yayına hazırlandığını ve 28 martta yayında olacağını bildirmişti. Takvimler Nisan ayını gösterirken vaatlerin asılsız çıkması CHP lileri olduğu gibi Çorumlular’da da hayal kırıklığına neden oldu.

Telefonlarımızdan arayan ve yolda bize konu hakkında sorular yöneten Çorumlu vatandaşlar şu serzenişte bulundular.

‘Artık bıktık tutulmayacak sözleri veren insanlardan. Kişiler geliyor kendilerini tatmin etmek için yalan söylüyorlar ve çıkar sağlamaya çalışıyorlar. Bu insanlar birde ülkeyi yönetmeye adaylar. Bu çelişki değilmi? Sıralamada ilk 4 değilim diyemi verdiği sözü tutmadı? Yada yalan mı söyledi bizlere anlamış değiliz. ne gereği var yalan söylemenin. CHP üyelerini kandırıp oy alma peşindeydi ki onuda alamadı. Alsada yapacak değilmiş. İnsanların sözü ağzından çıkar ama bunların işi gücü yalan söylemek demek ki. Yalan değilse TV nerede?’ dedi

Düşünceni söyle, yorum yaz...