5 Kasım 2012 Haber Yayın Tarihi:

MUHTARDAN ACAYİP TEŞEKKÜR


Sungurlu Yenihayat Mahallesi Muhtarı Erdoğan Okcan, yolları yenileyen ve altyapı çalışması yapan ilçe belediyesine pankartlı teşekkür etti.
2. etap asfalt çalışmaları kapsamında Ofis Caddesi ve Karşıyaka Mezarlık Caddesi’ne 2 bin 300 ton, Sarıtepe Mezarlık Caddesi ve burada bulunan 2 caddeye bin 900 ton ve Dr. Sadık Ahmet Caddesi’nin giriş kısmına 400 ton olmak üzere toplam 4 bin 600 ton asfalt atıldığını bildirildi.
3. etap asfalt çalışmalarına 31 Kasım tarihi itibariyle başladıklarını belirten Sungurlu Belediye Başkanı Selahaddin Uzunkaya, “3. Etap çalışmalarımıza yine Dr. Sadık Ahmet Caddesi’nden başladık. Bu Cadde toplam 2 kilometrelik bir alan içeriyor. Şuana kadar 940 ton asfalt atıldı” dedi.
Yenihayat Mahallesi Muhtarı Erdoğan Okcan, yenileme çalışmasından dolayı Başkan Selahaddin Uzunkaya’ya, caddeye astığı afişle teşekkür etti.
Caddenin yeni halinin bölgede yaşayanlara hayırlı olmasını dileyen Sungurlu Belediye Başkanı Selahaddin Uzunkaya da gerçekleştirdikleri çalışma ile bölge sakinlerini modern bir cadde ile buluşturduklarını söyledi.

Düşünceni söyle, yorum yaz...