1 Eylül 2021 Haber Yayın Tarihi:

ZAFER PARTİSİ GENEL İDARE KURULUNDA ÜÇ ÇORUM’LU YER ALDI

                 Zafer Partisinin yapılan olağan ilk toplantısında üç Çorum’lu hemşerimiz genel idare kurulunda görev aldı.Bir dönem MHP Çorum milletvekili adayı olup,seçilen,ancak partisinin ülke barajına takılması üzerine vekil olamayan YAŞAR ASİLER, Zafer partisi Genel idare kurulunda sivil toplum kuruluşlarından sorumlu GİK üyesi olarak görev yapacak.

                 Aynı zamanda,İskilip ilçesi Kayaağzı köyü sakinlerinden,Kargı ilçesinde dört yıl kamu görevi yaptıktan sonra görevine Ankara’da devam eden ve kamu hizmetinden emekli olan hemşerimiz İMRAN YAŞA, Zafer Partisi kurucular Kurulunda ve GİK de yer aldı.

                 Yine Alaca doğumlu ve Ankara da ikamet eden mali müşavir AYHAN TÜRK,Zafer Partisi GİK muhasip yardımcısı olarak görevlendirildi.

                  Zafer partisi Genel idare kurulunda üç hemşerimizin yer alması camiada memnunluk oluşturdu.

                  Zafer partisi il koordinatörü Bedii Onan’ın açıklamasına göre Çorum ilinde Ayyıldız ve Zafer partisinin tanıtımını başarılı bir şekilde yaptıklarını,hareketin ve partinin Çorum da tanınıp,bilindiği ifade ederek,görevlendirme yapılanmasının akabinde hızlı bir şekilde merkez ilçe diğer ilçelerde teşkilatların kurulacağını,Çorum halkından yakın ilgi gördüklerini ve faaliyetlerini hız kesmeden sürdüreceklerini söyledi.

Düşünceni söyle, yorum yaz...