24 Ağustos 2021 Haber Yayın Tarihi:

CHP LİDERİ ‘ÇORUM’A GELİYOR!

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 26 Ağustos Perşembe günü Çorum’a geliyor. Çorumluların sorunlarını dinleyecek olan Kemal Kılıçdaroğlu, daha önce de açıkladığı “Çorum havaalanına CHP iktidarında kavuşacak” sözlerini iş dünyası temsilcileri ile tekrar paylaşacak.

TÜM KESİMLERLE GÖRÜŞECEK

CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun ziyaretiyle ilgili bilgi veren CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız, Çorum halkının dertlerini dinlemek, işçinin, işsiz kalanın, emekçinin, çiftçinin, esnafın, emeklinin, emeklilikte yaşa takılanların, memurun, sanayi ve ticaret erbabının, kadınların, öğrencilerin, gençlerin ekonomik ve sosyal sorunlarını bizzat kendilerinden ve temsilcilerinden dinleyip saptamak amacıyla Çorum’u ziyaret edecek olan Kılıçdaroğlu’nun Cumhuriyet Halk Partisi’nin çözüm projelerini paylaşacağını söyledi.

HAVAALANI-TREN GÜNDEMDE

Özellikle iş dünyası temsilcilerine yönelik Organize Sanayi Bölgesini ziyaret edecek olan CHP Lideri Kılıçdaroğlu, daha sonra Ticaret ve Sanayi Odasında işadamlarıyla buluşacak. Görüşmeler sırasında Çorumluların ve iş dünyasının yıllardır hayalini kurduğu havaalanı ve demiryolu taleplerinin gündeme gelmesi bekleniyor.

DAHA ÖNCE MÜJDE VERMİŞTİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çorum’un havaalanı talebine ilişkin, “Sözümüz söz, iktidara gelir gelmez ilk yapacağımız işlerden biri yıllardır Çorum ve Çorumlunun özlemi olan Çorum havaalanı çalışmasını başlatmak olacaktır” demişti.

Düşünceni söyle, yorum yaz...