24 Haziran 2021 Haber Yayın Tarihi:

AŞI İLE SALGINDAN KURTULMANIN EŞİĞİNDEYİZ

25 Haziran Cuma gününden itibaren 18 yaş ve üzeri herkese aşı hakkı tanınmış olup, vatandaşlarımız Devlet Hastaneleri, Semt Poliklinikleri, Özel Hastaneler ve Aile Sağlığı Merkezlerinden randevu alarak aşılarını yaptırabilirler.

Ayrıca İl Sağlık Müdürlüğümüz tarafından oluşturulan Mobil Aşılama Ekipleri de kentin farklı noktalarında yoğun bir şekilde aşılama faaliyetlerine devam etmektedir. Halihazırda Organize Sanayii Bölgesi Teknokent Binası, Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanlığı Binası, Gazi Aile Sağlığı Merkezi Giriş Kat(Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yanı), İl Sağlık Müdürlüğü B Blok Giriş Kat, AHL Park AVM Son Kat ve Saat Kulesi yanı Hürriyet Meydanında bulunan mobil ekiplerimiz vasıtasıyla vatandaşlarımız randevusuz bir şekilde aşılarını olabilmektedirler.

Uzunca süredir yaşamış olduğumuz salgın hastalık ve etkilerinden en kısa sürede kurtulabilmek, özlediğimiz eski günlere kavuşmak ve bayramda sevdiklerimize hasretle sarılabilmek için tüm Çorum halkımızı bir an önce aşılarını olmaya davet ediyoruz.

Düşünceni söyle, yorum yaz...