12 Ocak 2021 Haber Yayın Tarihi:

CHP GURUBUNDAN AŞGIN’A UYGULAMA TEŞEKKÜRÜ

CHP GURUBU ARALIK TOPLANTISINDA TEKLİF ETTİ, BELEDİYE OCAK TOPLANTISINDA UYGULADI

Çorum Belediyesi Aralık ayı Olağan Meclis toplantısında Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclis Gurubu tarafından dile getirilerek uygulanmasının istendiği , ”Belediye kiracılarından pandemi süresince kira alınmasın” önergesi, AKP Belediye Meclis Gurubu ve Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın tarafından yürürlüğe sokulması memnuniyetle karşılanırken ilk defa Belediyede gurubu bulanan tüm partilerin uyum göstermesi ise onur verici bir tablonun da oluşabileceğini gösterdi.

CHP Belediye Meclis Gurup Başkan Vekili Tuncay Yılmaz konu ile ilgili Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’a ve AKP Belediye Meclis üyelerine sosyal medya hesabından bir teşekkür metni yayımladı.

Tuncay Yılmaz’ın Paylaşımı;

 Aralık ayı belediye meclis toplantısında dile getirdiğimiz pandemiden işyeri kapanan pandemi ile birlikte ciro kaybına uğrayan belediyemizin kiracılarından kira almaması ve indirim yapılması teklifimizi Ocak ayı belediye meclis toplantısında meclis kararı ile karara bağlayan belediye başkanına ve meclisimize CHP meclis Grubu olarak teşekkür ediyoruz. Bu tür uygulamalarda hem belediyemizin hem esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz”

Düşünceni söyle, yorum yaz...