27 Kasım 2019 Haber Yayın Tarihi:

MESUT DİLMEN HOCAYI KAYBETTİK! BU GÜN SAPA KÖY’DE TOPRAĞA VERİLECEKÇorum’un tanınmış simalarından emekli eğitimci Mesut Dilmen, hayatını kaybetti.
Uzun yıllar Çorum’da öğretmenlik yapan ve bir süre Deniz Kırtasiye’yi işleten emekli öğretmen Mesut Dilmen (71) evinde geçirdiği kaza sonucu yaşamını yitirdi.

Üzücü olay sabah saatlerinde Kale Mahallesi Lozan Evler de meydana geldi. Duş almak için banyoya giren Dilmen’den bir süre ses çıkmayınca banyoyu kontrol eden eşi Dilmen’i yerde hareketsiz buldu. Durumun sağlık görevlilerine bildirilmesi üzerine eve gelen 112 sağlık ekipleri ilk müdahaleyi yaptılar.

Durumu ağır olan Dilmen, Ambulansla Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Hastanede yapılan incelemede Mesut Dilmen’in kalp krizi geçirmesi sonucu banyoda düştüğü ve kafasını sert bir zemine çarpması sonucu hayatını kaybettiğini belirlediler.

Çocuklarından birinin yurt dışında bulunmasından dolayı Dilmen’in cenazesinin 27 Kasım Çarşamba günü ( Bu gün) saat 12.00’de Hacı Bektaş Veli Vakfı’nda helallik alınmasının ardından Sapa Köy’de toprağa verileceği öğrenildi.

Haberci19 olarak merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diler.

Düşünceni söyle, yorum yaz...