Dünya Kupası’nda şampiyon Türkiye!

Çocuklar Dünya Kupası heyecanını Toon Kupası’yla Cartoon Network’te yaşadı. www.cartoonnetwork.com.tr adresinde ve Toon Kupası uygulamasında Cartoon Network’ün en sevilen karakterleriyle 7 milyondan fazla futbol maçına çıkan çocuklar, aldıkları galibiyetlerle Türkiye’yi dünya şampiyonluğuna taşıdı.

2018 Dünya Kupası’nda Türkiye’yi şampiyonluğa çocuklar taşıdı! Cartoon Network’ün düzenlediği Toon Kupası’nda Türkiye’yi temsil eden çocuklar, www.cartoonnetwork.com.tradresinde ve App Store ile Google Play aracılığıyla 7 milyon 170 bin maça çıktı. Cartoon Network’ün en sevilen karakterleriyle 1 milyon 665 bin galibiyet alan Türkiye, en yakın rakibine fark atarak şampiyonluğa ulaştı.

Toon Kupası aplikasyonu 600 binden fazla kullanıcıya ulaştı

Dünyanın dört bir yanında oynanan Toon Kupası’nda en çok galibiyeti elde eden Türkiye, şampiyonluk kupasının sahibi oldu. Gumball’dan Marceline’e, Ben 10’den Blossom’a, Finn’den Mojo Jojo’ya en sevdikleri karakterlerle goller atan çocuklar, Türkiye’yi şampiyonluğa taşıdı. Çocukların büyük ilgi gösterdiği Toon Kupası uygulaması sadece Türkiye’de 600 binden fazla kullanıcıya ulaşırken, toplam 3,5 milyon dakikadan fazla oynandı.

Dünya Kupası sona erdi, eğlence bitmedi

Dünya Kupası heyecanı sona erse de Toon Kupası’nda eğlence sona ermedi. www.cartoonnetwork.com.tr ile App Store ve Google Play uygulamalarıyla Toon Kupası’nda çocuklar en sevdikleri Cartoon Network karakterleriyle goller atmaya devam ediyor.

Cartoon Network Hakkında:

Amerika’nın 1 numaralı animasyon kanalı ve Turner’ın global bir çocuk markası olan Cartoon Network, çocuklar ve aileler için özel olarak çizgi film içeriği üreten bir çizgi film kanalıdır. Yenilikçi kimliğiyle 192 ülkede 400 milyondan fazla haneye ulaşan Cartoon Network, çocuklara Ben 10, Powerpuff Girls, Kafadar Ayılar, Gumball ve OK K.O! gibi ilham verici, yaratıcı ve ilgi çekici içerikler sunuyor.

Cartoon Network’ün, çocukların ‘akran zorbalığı’ sorununa dikkat çeken sosyal sorumluluk projesi ‘Zorba Olma Kanka Ol’ bu problemin üzerine eğilen yetişkinler ve çocuklar için önemli bir kaynak olarak görülüyor.

Bir WarnerMedia şirketi olan Turner ise, birçok farklı temada içerik oluşturan ve hayranlarına içeriği her zaman ve her yerde ulaştırarak olağanüstü deneyimler sunan global bir eğlence, spor ve haber şirketidir. Turner, aralarında CNN, Cartoon Network, Boomerang, Adult Swim, Bleacher Report, ELEAGUE, FilmStruck, Great Big Story, HLN, iStreamPlanet, Super Deluxe, TBS, Turner Classic Movies (TCM), TNT, truTV and Turner Sports’un yer aldığı dünyadaki en değerli markalardan bazılarının sahibidir.

Yorum Yaz

%d blogcu bunu beğendi: