6 Nisan 2018 Haber Yayın Tarihi:

5 yaşındaki erkek çocuğa cinsel saldırıda bulunuldu

Çorum Mimar Sinan Mahallesinde önceki gün yaşanan  5 yaşındaki ana sınıfı öğrencisi erkek çocuğa taciz olayında 1 kişi polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre olayın gelişimi şöyle; Çorum Mimar Sinan Mahallesinde oturan E.K isimli  5 yaşındaki ana sınıfı öğrencisi mahallesinde bulunan  evli 3 çocuğu bulunan  (38) yaşındaki Selim D. isimli şahsın işlettiği büfeden alış veriş yaptığı sırada Selim D. tarafından cinsel saldırıya uğradı. Olayın, aile tarafından öğrenilmesi ise, çocuğunun davranışından şüphelenen annenin polise baş vurması neticesinde ortaya çıktı. Polis olayla ilgili Selim D. i,simli şahsı göz altına aldı. Emniyette sorgusu tamamlanan şahıs mahkemeye çıkartılırken adliye binası önünde saldırıya uğrayarak yaralandı. Adliye önünde taciz ettiği E.k’nin babası tarafından karnından bıçaklanan zanlı, olay yerine çağrılan ambulansla Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınırken, yaralama işlemini gerçekleştiren E.K isimli baba ve bir akrabası polis tarafından gözaltına alındı. Olayla ilgili çok yönlü soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

Anne şüphelendi çocuk konuştu

Annenin çocuğun davranışından şüphelenmesi üzerine yaptığı araştırma sonrasında minik E.K’ başından geçenleri annesine anlattı. Bir dedektif gibi iz süren cesur anne,  mahallede büfe işleten Selim D. isimli şahsın olayı gerçekleştirdiğini belirledi. Polise baş vuran anne Selim D. isimli şahsın yakalanarak gözaltına alınmasını sağladı.

”Bu baba gözünden öpülür”

5 Yaşındaki E.K isimli çocuğunun cinsel tacize uğradığını polisten öğrenen baba E.K, bugün saat 10.35 sıralarında Çorum adliyesine çıkartılacağını öğrenerek adliye binası önüne geldi. Polisler arasında adliyeye getirilen cinsel saldırı zanlısına yaklaşan baba üzerinde taşıdığı bıçakla zanlıyı karnından bıçaklayarak yaraladı. olay yerinde bir yakını ile birlikte göz altına alınan baba emniyete götürülürken zanlı ise hastaneye kaldırıldı. Olayı gören vatandaşlar ise konuyu öğrenince, ” Bu babanın gözünden öperim. Bu sapıklara meydanı boş bırakmamak lazım . Sadece bu çocuk değildir. Başka çocuklara da yapmıştır bu adam gerekli araştırma yapılırsa her şey ortaya çıkar. Bu baba bu işlemi yaptı diye cezalandırılmamalı”diye konuştular.

Düşünceni söyle, yorum yaz...