SÜRÜCÜLERE GÜZERGAH UYARISI! DİKKAT

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 28 Ocak’ta yapacağı Çorum ziyareti öncesinde trafik güzergâhları yeniden belirlendi Emniyet Müdürlüğü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 28 Ocak’ta yapacağı Çorum ziyareti öncesinde trafik güzergâh tedbirlerini açıkladı.
Yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyareti dolayısıyla alınacak trafik tedbirleri kapsamında merkezde bulunan araç sahibi sürücülerin mağduriyet yaşamamaları için trafik güvenliğinin sağlanmasına katkıda bulunmaları istenerek, güzergah tedbirleri hakkında şu bilgiler verildi; “28 Ocak 2018 Pazar günü sabah saat 08.00’den akşam 20.00’ye kadar, İnönü Caddesi, Gazi Caddesi, Fatih Caddesi, Akşemseddin Caddesi, Akpınar Caddesi, Osmancık Caddesi, Ilıca Caddesi, Albayrak Sokak geçiş güzergahının ve Atatürk Spor Salonu’nun güvenliğinin sağlanması amacıyla park yasağı uygulaması yapılacak.
27 Ocak 2018 günü saat 12.00’den 28 Ocak 2018 günü program sonuna kadar, Emniyet Müdürlüğü kavşağından Bahabey kavşağına kadar Gazi Caddesi, Hamit Kaplan Caddesi, Stad Kavşağı ile Fatih Caddesi’ni Bayındır 1.Sokak, Bahçelievler 1. Sokak, Bahçelievler 6. Sokak, Çamlık Caddesi ve Dumlupınar Kavşağı ile Eski Hastane Kavşağı, Jandarma Alt Kavşağı ile Gazi Caddesi Jandarma Kavşağı arası araç trafiğine kapatılacak. Vatandaşlarımızın mağdur olamaması açısından araçların, Bahabey Caddesi’nden Çevreyolu ve Fatih Caddesi’ne geçişlerinin Ilıca Caddesi üzerinden, Fatih Caddesi Hamit Kaplan ve Jandarma Kavşağını kullanarak, Gazi Caddesi ve Çevreyolunu kullanacak araç sürücülerinin Ilıca Caddesi 23 Nisan Kavşağı, Eşref Hoca Caddesini kullanarak Çevreyolunu kullanmaları, Kıbrıs Caddesi, Bahçelievler 1. Sokak Bahçelievler 6. Sokak Valilik Kavşağını kullanan araç sürücülerinin, Milönü Kavşağı Sanatseverler kavşağını kullanarak Bahçelievler Mahallesi geçiş güzergahının kullanılması, ayrıca Fatih Caddesine İl Jandarma Komutanlığı önünden Gazi Caddesine çıkan sürücülerin ise Fuar Caddesini kullanarak Emniyet Kavşağı üzeri Gazi Caddesi istikametinin kullanılmasını, vatandaşlarımızın araçlarını park etmesi amacıyla Fatih Sultan Mehmet İlkokulu ve Albayrak İlkokulu bahçeleri park alanı olarak belirlenmiştir.
Yukarıda belirtilen yerlere araçlarını park eden vatandaşlarımızın araçları çekici marifetiyle park alanına çekilecektir. Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları için belirtilen gün ve saatlerde alınan tedbirlere uygun davranarak güvenlik kuvvetlerimize yardımcı olmaları hususu, kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.