9 Ocak 2017 Haber Yayın Tarihi:

İMO’DAN BASINA KUTLAMA

Çorum İnşaat Mühendisleri Odası tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle basın çalışanlarına yönelik bir yemek organize edildi.

Bugün saat 12.00 da Şehir Kulübü’nde düzenlenen yemeğe İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Özgür Kılıç’ın yanısıra yönetim kurulu üyeleri, basın kuruluşlarının yönetici ve çalışanları katıldı.

Samimi bir ortamda geçen yemekte, Çorum İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Özgür Kılıç, basın mensuplarını öncelikle bir süre önce düzenledikleri etkinliklere gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü de kutlayan Özgür Kılıç, basının öneminden kısaca bahsetti.ozgur-yemek-1 ozgur-yemek-2 ozgur-yemek-3 ozgur-yemek

Kılıç, kısa konuşmasında şunları söyledi:”Bu gün davetimizi kırmadan buraya kadar gelme inceliğini göstermenizden dolayı hepiniz ayrı ayrı teşekkür ederim. Amacımız basın kuruluşları tarafından bu gün haber yapılması değil. Çorum İnşaat Mühendisleri Odası olarak aldığımız bir karar doğrultusunda tüm basın camiasının gününü kutlamaktı. Aslında bu gün haber olması gereken sizlersiniz ama yinede bizi haber konusu haline getirmeyi başardınız. Gününüz kutlu olsun”

Düşünceni söyle, yorum yaz...