19 Ağustos 2016 Haber Yayın Tarihi:

Kaynanasını kesti Adli polise teslim oldu

Çorum’da kaynana ile damadı arasında çıkan tartışma cinayetle sonuçlandı. Tartışmanın büyümesi üzerine çılgın damat yanında bulunan bıçakla kaynanasını öldürdü.

Damat Dehşeti 1

Edinilen bilgiye göre, Ulukavak Mahallesi Ölçek 2. Sokak’ta meydana gelen olayda, kızı ve damadıyla birlikte yaşayan 66 yaşındaki Naime Öztemurcu ile damadı Murat A. arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine damat, yanında getirdiği bıçakla kaynanasını çeşitli yerlerinden bıçakladı. Kanlar içerisinde yere yığılan yaşlı kadın, olay yerine çağrılan ambulans ile Çorum Hitit Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşlı kadın kurtarılamadı.

Damat dehşeti

DAMAT, ADLİYE POLİSİNE TESLİM OLDU 

Öfkeli damat kaynanasını öldürdüğü bıçakla birlikte Adliye polisine gelerek, ” Ben teslim olmaya geldim. Buda suç aletim. Benim üzerime çok geliyorlardı” teslim oldu. Bu gün çıkartıldığı savcılık tarafından mahkemeye sevk edilen Murat A. isimli damat tutuklanarak Çorum cezaevine gönderildi. Öte yandan, yaşlı kadının cesedi otopsi yapılmak üzere Ankara Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Düşünceni söyle, yorum yaz...