21 Mayıs 2015 Haber Yayın Tarihi:

Vatan Partisi Tam saha prese başladı

DSCN3013DSCN3015

Seçimlere sayılı günlerin kalması siyasi partilerde hareketi artırdı. Dün saat 17.00 da VATAN PARTİSi İl binasında bir basın toplantısı düzenleyen Çorum Vatan Partisi Milletvekili Adayları, ” tüm ülkede olduğu gibi Çorum da da tam saha çalışma kararı aldı.

Çorum VATAN PARTİSİ 1. sıra Milletvekili Adayı Op. Dr. Murat Burhanoğlu, diğer milletvekili adayları ile bir toplantı yaptı. Toplantıya Vatan Partisi İl Başkanı Mimar Mühendis Mehmet Patlar, Merkez ilçe Başkanı Emekli Eğitimci İlhami Çakıcı ve Partililer katıldı.

Toplantıda konuşma yapan Çorum VATAN PARTİSİ 1. sıra Milletvekili Adayı Op. Dr. Murat Burhanoğlu, bu seçimin, Cumhuriyeti yıkma seçimi olduğunu, bu seçim sonucuna göre 21 yüz yılın yaşam ve felsefesinin şekilleneceğini belirtti. Burhanoğlu; ”Bu seçimde iki seçeneğimiz var. Ya emperyalizme köle ve uşak olacağız, yada özgür ve tam bağımsız bir ülkede yaşayan özgür bireyler olacağız. Bunlar Ülkeyi bölmeye gayret ediyorlar VATAN Partisi Kale gibi sağlam durarak ülkenin bölünmesini ve insanların özgür birey olmasına çalışıyor.Biz, Vatan Partisi olarak bunların ayrıştırmaya ve bölmeye çalıştığı ülkede birleştiriciyiz. Bu gün gelinen noktada ülke isyanlarda, işçi, memur, çiftçi, esnaf isyanda ve zor durumda. Vatan Partisi olarak bizler, karanlık bir ülkede değil Aydınlık bir TÜRKİYE için mücadele edeceğiz. Vatandaşların yaşamlarında kaliteyi artırmak için özgürce, yasaksız ve güzelliklerle dolu bir ülkede yaşam sürmelerinin peşindeyiz”dedi.

Düşünceni söyle, yorum yaz...