MHP den Osmancık çıkartması

Mhp Osmancık 1Mhp Osmancık

Mhp Osmancık2Mhp Osmancık3

7 Haziran Genel Seçimleri öncesinde Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. MHP İl Başkanı Bekir Çetin, MHP Milletvekili Adayları Vahit Kayrıcı, Ali Akcan, MHP Osmancık İlçe Başkanı Mehmet Erdinç Yiğit, il ve ilçe teşkilat yöneticileri, kadın kolları ile birlikte Osmancık’ta çeşitli ziyaretlerde bulundular. Siyaset camiasında heyecan giderek artarken milletvekili adayları halka buluşmayı sürdürüyor. Osmancık Devlet Hastanesi, Ziraat Odası, Şoförler ve Nakliyeciler Odası, pazarcı esnafı, çeşitli kurum yöneticileri ve vatandaşlarla bir araya gelen MHP heyeti seçim çalışmaları hakkında esnafı bilgilendirdi. Seçimlerin Çorum ve ülke için önemini belirten milletvekili adayları ve teşkilat yöneticileri esnafın sorunlarını bildiklerini ve Milliyetçi Hareket Partisi iktidarında sorunların çözüleceğini, sorunların çözümü için yeterli kaynakların Türkiye’de var olduğunu kaydettiler. Gittikleri tüm programlarda olduğu gibi Osmancık’ta da halkın teveccühüyle karşılaşan milletvekili adayları Osmancık’ın yeterli yatırımı alamadığını anlattılar.

SİZİN SESİNİZ OLMAK İÇİN BU GÖREVE TALİP OLDUK

Seçim çalışmaları kapsamında Osmancık Ziraat Odası Başkanı Ali Osman Şahiner’i makamında ziyaret eden MHP heyeti, çiftçinin sorunları hakkında fikir alışverişinde bulundu. Ziyarette bir konuşma yapan MHP Milletvekili Adayı Vahit Kayrıcı, “Çiftçimizin zor durumda olduğunu biliyoruz. Hem de hiç olmadığı kadar gergin ve huzursuz bir dönem içerisinde. Çiftçi, ülkemiz için çok önemlidir. Köylüyü çiftçiyi baş tacı etmemiz gerekirken hükümet canından bezdirdi. Çiftçi üretmezse Türkiye kalkınamaz. Çiftçimiz huzursuz olursa ülkenin hepsi huzursuz olur” dedi. Türkiye’nin çok zor günler geçirdiğine ve gelir eşitsizliği ve çeşitli nedenlerden dolayı ülkenin karanlığa sürüklendiğine değinen Kayrıcı, “ Biz her zaman çitçimizin arkasındayız. Bundan sonra da yetki verilirse arkasında olmaya devam edeceğiz. Sorunlarınız bizim sorunlarımızdır. Yakında arazi ekecek insan kalmayacak. Desteklerinizi bekliyoruz. Sizin sesiniz olmak için bu göreve talip olduk” açıklamalarında bulundu. Ziraat Odası Başkanı Ali Osman Şahiner ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, heyete çalışmalarında başarılar diledi.

BU GİDİŞATA DUR DEMELİYİZ

Ziyaretlerine Şoförler ve Nakliyeciler Odası ile devam eden MHP heyeti Osmancık Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Bilal Karatağ ile bir süre görüştü.

Şöförlerin ve Nakliyecilerin ciddi sorunları olduğuna değinen MHP Milletvekili Adayı Vahit Kayrıcı, ülkede gelir adaletsizliğinin yaşandığını ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yapılan kaçakçılığın haksız rekabeti ortaya çıkardığını bu sebeple en çok şoför ve nakliyeci esnafının zarar gördüğünü belirtti. Kayrıcı, “Bu kötü gidişata dur demezsek ülke karanlığa sürüklenecek” ifadelerine yer verdi.

Şoför ve Nakliyeci esnafının sorunlarına ilişkin açıklamalarda bulunan Bilal Karatağ ise, “Seçim çalışmalarınızda başarılar diliyoruz. Ülkemiz için hayırlısı olsun” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.