Bu ilçeyi gözlem altına aldılar

İskilip İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen Kent Güvenlik Yönetim Sistemi Projesi çalışmaları kapsamında kentin bağlantı yollarından olan Çorum, Çankırı ve Tosya yolu güzergahlarına MOBESE  yerleştirildi…

Yerel imkanlarla başlatılan ve Karayolları Genel Müdürlüğü ile yapılan protokolle hayata geçirilen proje kapsamında toplamda 6 MOBESE kamerası aktif olarak ilçeyi gözlemlemeye başladı. Huzurlu ve güvenli kent olma yolunda İskilip adına büyük bir adımolarak nitelendirilen proje, İlçe  Kaymakamı Şuayib Gürsoy, Belediye Başkanı Recep Çatma, esnaf ve vatandaşların destekleri ile gerçekleştirildi.
İlk etapta 3 nokta belirlenerek kamera direkleri dikildi. Belirlenen 3 noktanın ilk etap da 2 noktasında gelişli ve gidişli olmak üzere toplamda 6 adet sabit kamera ile ilçe gözetim altına alınmış olacak.

VATANDAŞ ŞİMDİLİK MEMNUN

MOBESE ile kent güvenliğinin denetim ve kontrolünün çok daha verimli hale dönüştürüldüğünü ifade eden vatandaşlar, özel hayatın ihlali konusunda önümüzdeki günlerde fikrini ve görüşünü ne denli değiştirecek. merak konusu.  MOBESE kameraları projesi için Kaymakam Gürsoy, Başkan Çatma ve İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne teşekkür ettiler.

SONY DSC

İSKİLİP'TE KENTİN BAĞLANTISI YOLLARI OLAN 6 NOKTAYA MOBESE KAMERASI YERLEŞTİRİLDİ (TUNCAY MUMCU/ÇORUM-İHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.