12 Mart 2023 Haber Yayın Tarihi:

ÇORUM’DA 3. ERZURUM CAĞ KEBABI VE AFYON-KAYSERİ SUCUK GÜNLERİ BAŞLADI

Cağ Kebabı başta olmak üzere Erzurum ile Afyon ve Kayseri’nin meşhur yöresel ürünleri Çorum AHL Park AVM önünde vatandaşlara tanıtılıyor. Organizasyon sorumlusu Mehmet Gözütok, Çorum halkına gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederek 3. Erzurum Cağ Kebabı ve Afyon, Kayseri Sucuk günlerinin 26 Mart tarihine kadar devam edeceğini belirtti.

ÇORUM BİZİ SEVDİ BİZDE ÇORUM’U

Gözütok yaptığı açıklamada; ”Bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz Erzurum Cağ Kebabı günlerine bir katkı yaparak Afyon ve Kayseri Sucuk günlerini de projemize dahil ettik. Amacımız burada Çorum halkına hem kaliteli hem de ucuz ürünleri tanıtmak ve satışını gerçekleştirmektir. Bu 3. etkinliğimiz oldu. Çorum bizi sevdi bizde Çorum’u sevdik. İnşallah birçok etkinlikte yine birlikte oluruz” dedi.

GELİRLERİN BİR KISMI DEPREMZEDELERE GÖNDERİLECEK!

Gözütok yaptığı açıklamada ülkemizin de çok büyük bir badireden geçtiğini ifade ederek; ”Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın. Çok üzücü günler geçiriyoruz. Bizde bu anlamda gelirlerimizin bir kısmını depremzedelere ayırıyoruz. Yaralarımızı hep birlikte saracağız” dedi.

Çorum 3. Erzurum Cağ Kebabı Ve Afyon-Kayseri Sucuk Günleri 10-26 Mart tarihleri arasında AHL Park AVM yanında Çorumluların hizmetinde olacak.

Düşünceni söyle, yorum yaz...