2 Ocak 2023 Haber Yayın Tarihi:

SAADET SAHADA

SP Heyeti Osmancık ve Alaca’da ziyaretlerde bulundu..
SAADET SAHADA!

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyemiz (GİK) Muhammed Cüneyd Yanmaz ”Saadet Sahada” konsepti çalışmaları çerçevesinde Osmancık ve Alaca İlçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Osmancık İlçe Başkanı H. İbrahim İnoğlu nezaretinde gerçekleşen programlara İlçe sorumlusu Eyyüp Ergün Gençlik Kolları Başkanı Fatih ışık ve teşkilat mensupları katıldı.
Ziyaretlerde konuşan GİK Üyesi Yanmaz; “Saadet Sahada’ kapsamında Türkiye genelinde parti teşkilatı olarak ziyaretlerde bulunuyoruz. Bizlerde bu hafta Çorum İl ve ilçeleri ziyaret ediyoruz. Esas ana ziyaretlerimiz esnaflarımız. Beraberinde mülki amirlerimizi, STK’ları ve basınımızı ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimizin amacı seçim çalışması değil, partimizin teşkilat çalışmasıdır. Sizler basın olarak ilçeye hizmet vererek tanınması ve gelişmesine katkıda bulunuyorsunuz. Yerel esnafa sahip çıkılmakla birlikte yerel basına da destek verilmelidir. İşinizde başarılar dilerim” dedi.
Osmancık çarşı esnaflarını ziyaret eden Saadet Parti teşkilatı esnaflar ile bir süre sohbet ederek bereketli kazançlar temennisinde bulundu. Yanmaz, daha sonra Osmancık Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nihat Kabakçı’yı makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundu.
Muhammed Cüneyd Yanmaz, Alaca ilçe ziyaretinde ise İç Anadolu Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Zeki Dilmen’le bir araya gelerek dernek çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Yanmaz, İlçe başkanı nezaretin esnaf ziyareti gerçekleştirdi.
Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Muhammed Cüneyd Yanmaz gençlerle bir araya geldi. Yanmaz, Saadet Partisi Gençlik Kolları Çorum İl Başkanı Fatih Işık’ın organizesinde çay sohbetinde Gençlik ve Gelecek konulu sohbet gerçekleştirdi.

Düşünceni söyle, yorum yaz...