5 Aralık 2022 Haber Yayın Tarihi:

Genç Girişim Yönetişim Derneği iş insanlarıyla buluştu


Ankara merkezli Genç Girişim Yönetişim Derneği Yönetim Kurulu Başkanı M. Nezih Allıoğlu ve beraberindeki heyet, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Başaranhıncal ve Meclis Başkanı Erol Karadaş’ı ziyaret etti.
Heyet daha sonra Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda iş insanlarıyla bir araya geldi. Derneğin tanıtım videosunun izlenmesiyle başlayan programda bir açış konuşması yapan GGYD Çorum Şube Başkanı Özden Özkeser, derneğin ülke genelinde birçok önemli projenin altında imzasının bulunduğunu belirterek, “Çorum Şubesi olarak biz de aynı şekilde güzel çalışmalar gerçekleştireceğiz” dedi.
Genç Girişim Yönetişim Derneği Yönetim Kurulu Başkanı M. Nezih Allıoğlu ise derneklerinin 19 Mayıs 2003 yılında kurulduğunu söyleyerek, “Çorum bizi çok sıcak karşıladı. 19 yaşında bir derneğiz. İzmir şubemizden sonra Konya ve Eskişehir’de de şube oluşturacağız. Şuan 800 civarında üyemiz var. Amacımız daha fazlasına ulaşmak. GGYD’nin öncelikli hedefi ülke geneline yayılan, daha geniş bir çatı altında bütünleşen güç birliğini oluşturmak ve Türkiye adını isminin önüne koyarak gücü ve dinamizmi ile Türkiye’nin önde gelen derneği olmaktır. Ayrıca Nilüferler Yetişiyor Eğitime Destek Fonu ile 100 öğrenciye burs veriyoruz. Sadece burs verip bırakmıyoruz. Stajlarında, sağlık problemlerinde ve okul sonrası iş bulmalarında yardımcı olarak mentörlük desteği veriyoruz. Üyelerimiz arasında birbiriyle ortak olup ticari faaliyet yürütenler bile var. Bir çok güzel işi birlikte yürütüyoruz” dedi.
Daha sonra dernek tüzüğünde bulunan kurullar ve çalışmaları hakkında bilgiler verildikten sonra toplantı sona erdi.

Düşünceni söyle, yorum yaz...