10 Kasım 2022 Haber Yayın Tarihi:

‘Evlatların senin izinde’

Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 84. ölüm yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan CHP Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün fikirleri, ilke ve devrimleri hala bugün milyonların kalbinde yaşıyor ve yaşayacaktır” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Mesajında, Atatürk’ün fikirleri ışığında kurulan Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet payidar kalacağını kaydeden Başkan Tokgöz, “84 yıl önce bugün sonsuzluğa uğurladığımız cumhuriyetimizin ve Cumhuriyet Halk Partimizin kurucusu, ülkemizin gelişimi ve kalkınmasında birçok yenilik yapmış, ebedi liderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün fikirleri, ilke ve devrimleri hala bugün milyonların kalbinde yaşıyor ve yaşayacaktır. O’nun muassır medeniyetler seviyesindeki bir Türkiye hayali, bugün attığımız ve atacağımız her adımda ilkemiz olmaya devam ediyor” diye konuştu.
Atatürk’ün emaneti olan Türkiye Cumhuriyeti’ne her zaman sahip çıkmaya, yüceltmek için var güçleriyle çalışmaya devam edeceklerinin altını çizen Ulaş Tokgöz, “Milyonlarla birlikte senin çizdiğin yolda yürümeye, kurduğun cumhuriyeti korumaya devam ediyoruz.
Alnımız açık, başımız dik bir şekilde göndere çekilen bayrağımızın altında özgür ve bağımsızlık şiarımızla seninle gurur ve onur duymaya devam ediyoruz.
Evlatların senin izinde, senin fikirlerinin ışığında kurduğun cumhuriyeti ilelebet yaşatacak ve payidar kalacaktır. Her daim seni anacağız, anlatacağız ve yaşatacağız” şeklinde konuştu.

Düşünceni söyle, yorum yaz...