8 Kasım 2022 Haber Yayın Tarihi:

HAFTASONU 5 İLÇE KONGRESİ DAHA TAMAMLANDI

6 Ekim’de başlayan ilçe kongrelerinde sona yaklaşıldı..
HAFTASONU 5 İLÇE KONGRESİ DAHA TAMAMLANDI

İYİ Parti Genel Merkezi’nin aldığı karar uyarınca Çorum İl Başkanlığı tarafından koordine edilen ilçe kongreleri sorunsuz bir şekilde yapılmaya devam ediliyor.
İYİ Parti’de Oğuzlar ve Dodurga İlçe kongreleri ile başlayan ve Merkez İlçe Kongresi’nin ise 27 Kasım’da yapılması planlanan kongre takvimi uyarınca Boğazkale, Alaca, Mecitözü, Ortaköy ve Kargı İlçe genel kurullarının ardından haftasonu da İskilip, Bayat, Laçin, Kargı ve Osmancık İlçe kongreleri de sorunsuz şekilde tamamlandı.
İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı başta olmak üzere İl ve Merkez İlçe yöneticilerinin de katıldığı kongrelerde Bayat İlçe Başkanlığı’na Kemalettin Şahin, İskilip İlçe Başkanlığı’na Ömer Sardonat, Laçin İlçe Başkanlığı’na Şahin Karakus, Kargı İlçe Başkanlığına Numan Moral ve Osmancık İlçe Başkanlığı’na ise Sefer Mustafa Boyacı yeniden seçildi.
Yeniden göreve seçilen ilçe başkanlarını kutlayan Özsaçmacı; “Ateşle imtihandan geçen Türkiye’yi bugün yaşadığı bunalımlardan çıkartacak yegâne siyasi güç, İYİ Parti’dir” dedi.
İyi Parti Çorum Teşkialtı’nda ilçe kongreleri; 9 Kasım Uğurludağ, 12 Kasım Sungurlu ve 27 Kasım’da toplanacak Merkez İlçe Kongresi ile tamamlanmış olacak

Düşünceni söyle, yorum yaz...