2 Kasım 2022 Haber Yayın Tarihi:

ÇORUM BELEDİYESİ’NDE BİRİM
MÜDÜRLÜKLERİNDE DEĞİŞİKLİK

Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın tarafından bazı müdürlüklerde değişiklikler yapıldı.
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne Eray Çetinkaya, Zabıta Müdürlüğüne İrfan Göyhan, Veteriner İşleri Müdürlüğüne Mehmet Gültekin, Mezarlık İşleri Müdürlüğüne Mahmut Yabacıoğlu, Fen İşleri Müdürlüğüne Muhammet Şirin, Su Kanal Müdürlüğüne Seyit Ünaldı getirildi.
BAŞKAN YARDIMCILIKLARINA BAĞLANDILAR
Diğer müdürlüklerde ise herhangi bir değişiklik yapılmadı.
Hukuk İşleri Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Tesisler Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat’a bağlandı.
İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Mali Hizmetler Müdürlüğü, Strateji Geliştirme Müdürlüğü ve Yazı İşleri Müdürlüğü Başkan Yardımcısı Lemzi Çöplü yönetiminde olacak.
İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ile Yapı Kontrol Müdürlüğü ise çalışmalarını Başkan Yardımcısı Ünsal Yeter öncülüğünde yapacak.
Emlak İstimlak Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ve İtfaiye Müdürlüğü Başkan Yardımcısı Alper Zahir’in sorumluluğunda kaldı.
Etüd Proje Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Makine İkmal Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü Başkan Yardımcısı Zübeyir Tuncel’le devam ediyor.
Hal Müdürlüğü, Bilgi İşlem Müdürlüğü, Mezarlıklar Müdürlüğü, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Muhtarlıklar Müdürlüğü ve Veteriner İşleri Müdürlüğü Başkan Yardımcısı Turhan Candan’a,
Kütüphane Müdürlüğü de Başkan Yardımcısı Murat Erdem’e bağlandı.

Düşünceni söyle, yorum yaz...