25 Eylül 2022 Haber Yayın Tarihi:

AVUKAT ÖZER AKPINAR, LİSTESİNİ AÇIKLADI

Çorum Barosu Seçimlerine sayılı günler kala..

AVUKAT ÖZER AKPINAR, LİSTESİNİ AÇIKLADI

Ekim ayında gerçekleştirilecek Çorum Barosu Seçimlerine sayılı günler kala, Avukat Özer Akpınar da adaylığını açıkladı.
Çorum Barosu Başkan Adayı Avukat Özer Akpınar, aday yönetim kurulu listesini kamuoyu ile paylaştı.
Bilindiği gibi mevcut Baro Başkanı Avukat Turan Kalıpçı da, yönetim kurulu aday listesini Eylül ayının ilk günlerinde açıklamıştı.

YÖNETİM KURULU ADAYLARI: ‘Av. Tuncay Tarı, Av. Süheyla Keller, Av. Özge Nur Koyuncu, Av. Ömer Horasan, Av. Manolya Kayış Duran, Av. Filiz Özdemir Erdoğan, Av. Aydın Civan, Av. Dilek Defne Kılıç, Av. Mustafa Balyaz, Av. Fatma Gülşah Çataroğlu.’

DİSİPLİN KURULU ADAYLARI: Av. Canan Gök Ünal, Av. Orhan Nugay, Av. Burçin Solmaz Polat, Av. Hüseyin Erdost, Av. Sevinç Demirtaş Şahin.

DENETLEME KURULU ADAYLARI: Av. Sultan Ceylan Bostancı, Av. Birtan Küçükali, Av. Aykut Turalıoğlu.

TBB DELEGE ADAYLARI: ‘Av. Mahmut Bayatlı, Av. Hasan Alparslan Bıyıkoğlu, Av. Muhsin Kocasaraç’

‘YAŞAYAN BARO’ HAYALİMİZİ
‘BİRLİKTE BAŞARALIM’
Çorum Barosu seçimleri için adaylığını açıklayan Avukat Özer Akpınar, sosyal medya hesabı aracılığıyla yaptığı açıklamada; meslektaşlarına; ‘Gücünü mesleğinden alan, saygın, erişilebilir, etkin ‘Yaşayan Baro’ hayalimizi ‘Birlikte Başaralım.’ diye seslendi..
Akpınar; ‘Bizler, meslektaşlarımızın her geçen gün yok olan umutlarına umut olmak için bu onurlu görevlere talip olduk. Siz değerli meslektaşlarımızın destek ve katkılarıyla Ekim ayında umudu ekelim, umudu yeşertelim; ‘Birlikte Başaralım.’ ifadesinde bulundu.

Düşünceni söyle, yorum yaz...