21 Eylül 2022 Haber Yayın Tarihi:

İYİ PARTİ HEYETİNDEN MECİTÖZÜ ÇIKARMASI


İYİ Partili yöneticiler, sivil toplum kuruluşlarına, ilçelere ve esnafa yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.
Mecitözü İlçesine çıkarma yapan İYİ Parti heyeti, halkın sorunlarını dinleyerek, parti politikaları hakkında bilgi verdi.

PAZARDA SORUN DİNLEDİLER
İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, İlçe Başkanı Hüseyin Koca, Kadın Politikaları Başkanı Meral Özeşer, Kadın Kolları Başkanı Gülşen Delice, Eğitim Politika Başkanı Menekşe Fakı, Başkan Yardımcısı Sinem Sarı, İlçe Koordinatörleri Neşide Küçüker, Emel Aydoğdu ve bazı partililer, Mecitözü’nde sebze-meyve pazarını ziyaret ederek esnaf ve alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet etti.
Pazarın nabzını yoklayan ve yaşanan sorunlar hakkında bilgi alan Özsaçmacı ve beraberindekiler, zamlardan ve hayat pahalılığından yakınan vatandaşlara sabırlı olmalarını tavsiye ederek, “güneşli günler yakın” ifadesini kullandı.

MECİTÖZÜ BELEDİYESİNE ZİYARET
Mecitözü Belediye Başkanı Veli Aylar’ı makamında ziyaret eden İl Başkanı Özsaçmacı ve beraberindeki heyet, yapılan çalışmalar ve yaşanan sorunlar hakkında bilgi aldı.
Belediye Başkanı Aylar, ziyaretten duyduğu mennuniyeti dile getirerek, İYİ Parti heyetine teşekkür etti.

YENİ ÜYELERE ROZET
Özsaçmacı ve beraberindekiler, ayrıca partiye yeni üye olan vatandaşların rozetini takarak hayırlı-uğurlu olsun temennilerini paylaştı.

Düşünceni söyle, yorum yaz...