20 Eylül 2022 Haber Yayın Tarihi:

OĞUZHAN KAYA :ÇALMADIK KAPI, SIKMADIK EL BIRAKMIYOR

AK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Oğuzhan Kaya, Çorumlularla iç içe olmaya devam ediyor. Esnaf ziyaretlerini sürdüren Oğuzhan Kaya, esnafın bir ülkenin en önemli mihenk taşı olduğunu belirterek, onları sorunu kendilerinin sorunu olduğunu söyledi.

Oğuzhan Kaya bugün, AK Parti Çorum il Başkan yardımcılarından Elvan Börekci, AK Parti Çorum Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Çorum İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Bektaş, Çorum AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Fatih Temur ile esnaf ziyeretlerinde bulundu.

Amaçlarının birlik beraberlik, kardeşlik içinde Çorum’a hizmet ederek, gelecek nesillere güzel bir ülke bırakmak olduğunu ifade eden Oğuzhan Kaya, “Her gün Çorumlu hemşehrierimizle gönül bağımızı kuvvetlendirmek üzere bıkmadan, yorulmadan, ilk gün gibi aşkla çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Kaya, Çorum il Başkan yardımcılarından Elvan Börekci, AK Parti Çorum Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Çorum İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Bektaş, Çorum AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Fatih Temur ile esnaflarla bir araya gelerek, sohbet etti.

AK Parti olarak her fırsatta esnaflar ve vatandaşlarla bir arada olduklarını dile getiren Oğuzhan Kaya, “Halkın arasında, halkla birlikte hem Türkiye’nin emin adımlarla 2023 hedeflerine ilerlemesini amaçlıyor hem de halkın taleplerini kendilerinden dinliyoruz. AK Parti’nin temsilcileri olarak halkımızın ve özellikle esnafımızın teveccühüne layık olmaya gayret gösteriyoruz. Amacımız birlik beraberlik, kardeşlik içinde Çorum’a hizmet etmek. Gelecek nesillere güzel bir ülke bırakmak istiyoruz. Esnaf ve sanatkarlarımız ülkemizin yapı taşı, birlik ve beraberliğimizin özüdür. Bu minval de partimizin misyonu ve vizyonu ile hareket ederek her zaman yanlarında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Esnafımıza yaptığımız desteklerle pandemi döneminde biraz daha nefes alarak salgın dönemini atlatmalarına destek olduk, olmayada devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

“KAZANAN YİNE TÜRKİYE OLACAK”

AK Parti’nin bu ülkeye yaptığı hizmetleri ve geleceğin planlarını her zaman, her yerde, herkese anlattıklarını bildiren Oğuzhan Kaya, “Sokak sokak, cadde cadde, meydan meydan dolaşırken gördüğümüz, duyduğumuz, hissettiğimiz 2023’ün kazananı yine Türkiye olacak. Vatanımıza ve milletimize hizmet olan kutsal davamızın izinde bir önceki gününden daha çok çalışmayı gaye edinen birlik ve beraberliğinden güç alan teşkilatımızla 2023 hedeflerimizle, durmadan duraksamadan çalışmaya devam edeceğiz. AK neferler olarak, büyük ve güçlü Türkiye yolunda medeniyet sancağımızı hep daha ileriye taşıyacağız” sözlerine yer verdi.

Düşünceni söyle, yorum yaz...