5 Ocak 2022 Haber Yayın Tarihi:

MÜHENDİSLER ODASI EMEKTAR ÜYELERİNİ ONURLANDIRDI

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Çorum İl Temsilciliği tarafından mesleğinde 25, 40 ve 50. yıllarını tamamlayan mühendislere plaket verildi.

Kayalı Restourantta düzenlenen plaket programı öncesi bir konuşma gerçekleştiren İnşaat Yüksek Mühendisi Özgür Kılıç, pandemi şartları nedeni ile bir kaç yıl ertelemek zorunda kaldıkları etkinliği dar kapsamlı olsada gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Mühendislik mesleğinin temelinin güvene dayandığını belirten Kılıç , ‘Mezuniyet törenimizde mesleğimiz üzerine etmiş olduğumuz yeminimizin sorumluluğunu hayatımız boyunca taşırız.

Bu gün burada mesleğini onurla yürütmüş olan ve mesleklerinde 25, 40 ve 50 yılını tamamlamış meslektaşlarımıza plaketlerini vermek üzere toplanmış bulunmaktayız. Kendileri mesleklerini onurla temsil etmelerininden ve genç meslektaşlarımıza bu şekilde örnek olmalarından dolayı ayrıca tebrik ediyorum.

Meslektaşlarımızın bu onurlu gunlerini, diğer meslektaslarımızında katılımıyla daha geniş kapsamlı yaşayamamanın üzuntüsü içindeyiz.

Normal şartlarda etkinliğimizi bilimsel konferansların yanısıra meslektaşlarımızın aileleri ile birlikte katıldıkları ve tanıştıkları etkinlikler kapsamında gerçekleştirmekteydik.

Önümüzdeki yıllarda pandeminin sona ermesiyle birlikte her zamanki gibi etkinliklerimizi gerçekleştirmeyi umut ediyorum’ dedi.

Düşünceni söyle, yorum yaz...