23 Kasım 2021 Haber Yayın Tarihi:

”O” BELEDİYE BAŞKANI YİNE GÜNDEMDE

Her hareketi olay olan ve yerel basının gündeminde bomba etkisi yapan Belediye başkanı yine gündem oldu!..

Çorum/ Sungurlu İlçesinin İYİ Partili Belediye Başkanı Abdülkadir Şahiner bu defa Öğrencilere ve vatandaşlara sıcak çorba dağıtımı ile gündem oldu.

Geçtiğimiz günlerde Yıllarca talan edilen ve mülkiyeti Sungurlu Belediyesine ait meyveliği kira ödemeden işletenlerin elinden alarak olgunlaşan meyveleri vatandaşlara karşılıksız dağıtımı ile gündem olmuştu. Tonlarca Elma, Ayva, Armut gibi meyveleri belediyeye ait meyvelikten toplatarak halka parasız dağıtmıştı. Bu davranışından dolayı halk tarafından ayakta alkışlanan Şahiner bu defa Kaymakamlık binası önüne kurdurduğu stant da havaların soğuması ile öğrenci ve vatandaşların hizmetine çorba ikramıyla devam etti.

Şahiner’in bu girişimi ilk değil. Geçtiğimiz yıl kış ayında da aynı durumu yaşatmış ve kamuoyunun takdirine mazhar olmuştu.

SIRADA NE VAR?

her zaman halkla iç içe olan Şahiner’in bundan sonra ne gibi davranışlarla gündeme geleceği ise merak konusu.

Konu ile ilgili görüşlerini aldığımız bazı öğrenci ve vatandaşların düşünceleri aynı yönde. ” Sağolsun başkan bazıları gibi kendi kesesini düşünmüyor. Halkla iç içe ve samimi. Şahiner Başkan Sungurluya İYİ Geldi.”

Düşünceni söyle, yorum yaz...