3 Ekim 2021 Haber Yayın Tarihi:

SANDIKTA SEÇİM KAYBETMEYE TAHAMMÜLÜMÜZ KALMADI

burst

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Erkan Yıldız, önümüzdeki seçimlerin önemine vurgu yaparak; “İlk seçimde iktidara geleceğiz. Bunu yapılan tüm kamuoyu anketleri açıkça gösteriyor. Ama siz değerli üyelerimize büyük görevler düşüyor” dedi.
Parti’nin Bahçelievler üyeleri kahvaltılı toplantıda bir araya geldiler.
Parti İlçe Sekreteri Tansel Küçüker, Mahalle Temsilcisi Hilal Tekin, Gençlik Kolları Başkanı Tanur Uygur ve parti üyelerinin katıldığı toplantıda partinin yeni üyelerinede rozetleri takıldı.
Yaptığı açıklamada partilerinin Çorum’daki oy oranınıda açıklayan Yıldız, şöyle konuştu; “Ülke genelinde olduğu gibi Çorum’da da oyunu en çok artıran partiyiz. Yapılan araştırmalarda oyumuz Çorum genelinde yüzde 18 civarında. Seçimlere kadar bu oran daha da yükselecektir.
Her an yapılacak olan bir seçime en hazır partiyiz. Teknolojik olarak en iyi konumdayız. Seçimlerde Çorum’da küçük bir oyla milletvekilliğini kaybettik. Belki de sandıklara tam sahip çıkamadığımız için kaybettik.. Bu seçimin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Belediye seçimlerinde sandıklara sahip çıkıldığında seçimleri nasıl kazandığımız ortada. Sandıklara sahip çıkmalıyız. Artık sandıkta seçim kaybetmeye tahammülümüz kalmadı.
Bugün ki buluşmamız Bahçelievler birinci kısım toplantısı. Bu tür toplantıları tüm mahallelerde gerçekleştireceğiz”

Düşünceni söyle, yorum yaz...