6 Eylül 2021 Haber Yayın Tarihi:

MÜFİT CAN SAÇINTI’NIN “BEN ÖDÜLE KARŞIYIM :)” PERFORMANSI İLE BİLİŞİM 500 ÖDÜL TÖRENİ 8 EYLÜL’DE

Türkiye’de bilişim sektörünün ciroları itibariyle en büyük 500 şirketini genel ve faaliyet gösterdikleri kategorilere göre sıralayarak pazar hakkında öngörü ve özellikleri belirleyen İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye 2020 Araştırması’nın sonuçları 8 Eylül Çarşamba günü gerçekleştirilecek törende açıklanacak. Törende, bilişim dünyasının en iyileri ödüllerini alırken Bilişim 500 araştırmasını gerçekleştiren M2S Araştırma Pazarlama Şirketi’nin Genel Müdürü Özlem Unan sektöre ilişkin son derece önemli veriler de paylaşacak.

KoçSistem ana sponsorluğunda bu yıl ilk kez “fijital” (fiziksel ve dijital) olarak gerçekleşecek olan Bilişim 500 Ödül Töreni, Sanatçı-Bilişimci Taylan Dedeoğlu’nun solo gitar performansı ile saat 17:00’da başlayacak. M2S Araştırma ve Pazarlama Hizmetleri A.Ş Genel Müdürü Özlem Unan’ın ilk olarak sektör rakamlarını paylaşacağı Bilişim 500 Ödül Töreni’nin açılış programında, KoçSistem Genel Müdürü  Mehmet Ali Akarca, T.C. Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurul Üyesi Dr. Hakan YurdakulT.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih KacırT.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan, T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha Koç konuşmaları ile yer alacak. Ödül töreninin hemen öncesinde ise ‘Mandıra Filozofu’ olarak tanınan Müfit Can Saçıntı “Ben Ödüle Karşıyım :)” konuşması ile izleyicilerle buluşacak. 

Bu yıl 22.’si düzenlenecek, Bilişim500’ün ödül töreninde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Ödül töreni programını www.bzetkinlik.com adresinden dijital ortamda izleyebilirsiniz.

Düşünceni söyle, yorum yaz...