2 Eylül 2021 Haber Yayın Tarihi:

İP NE? TANER İSBİR

İyi Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, Ortaköy İlçesi’nin AKP’Lİ Belediye Başkanı Taner İspir’sosyal medya hesabın Genel Başkan Meral Akşener hakkında ki hakaret vari paylaşımına yazılı basın açıklaması ile sert cevap verdi.

Özsaçmacı, “Belirli bir konuma ahbap çavuş ilişkisi misali ne isterseniz yaparım efendim çapsızlığında ulaşıp nerde nasıl bulunacağını bilmeyen, yazılı metni okuyup anlayamayan, sözlü ifadeleri depolayacak kafası yeterli gelmeyip ne anlatılmak istendiğini anlamayan bir politik şuursuza ne kadar anlatılır kamuoyunun takdirine bırakıyorum.
İp ne Taner İspir, Alçak kim Taner İspir,
Şapinovanın temsilciliğinden sıyrılıp aslını Bizans’tan olma olarak ifadelerinden, İp nedir? Taner İspir. Tahlil edip yorumlama yeteneğine sahip olmadığını görüyoruz. Hal böyle olunca mazlum Ortaköy halkımızın sıkıntısı ile ilgileneceğine hadsiz, hadsiz yazılar yazarak ne anlatmak istiyorsun sen şunu cevapla; İp ne? Taner İspir.
Ünlü olmak için belirlediğiniz bu yol; yüksekte bulunanlar ile alçakta bulunanlar arasındaki kurgulanamayan diyalog gibi. Alçak isen seviyeni bil. Yok bilmemekte ısrar eder isen Şupiluliuma seni öyle bir çarpar ki; bütün diyalogların ortaya dökülür.
Diyeceğim şu ki; Arslan ile maymunun hikâyesini bilmeyeniniz yoktur. Maymun kendini kral yerine koyup sağa sola Arslanla ilgili kötü ifadeler kullanırmış. Bir gün Arslanla karşılaşınca ………
Tekrar İp ne? Taner İspir. Tavsiyem ateş suyu ile muz yeme.”

Düşünceni söyle, yorum yaz...