24 Ocak 2021 Haber Yayın Tarihi:

AHLATCI, TEŞEKKÜR ETTİ

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, 7. Olağan Çorum İl Kongresi sonrası bir mesaj yayınladı.“ Birlik ve beraberlik ruhu içerisinde tüm Çorum’umuzu kucaklayan “7. Olağan Çorum İl Kongremizi” gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz” ifadesini kullanan AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı: “ Öncelikle şahsımı İl Başkanlığı görevine layık gören ve 7. Olağan kongremize canlı yayın katılımlarıyla bizleri onurlandıran Genel Başkanımız ve Cumhur Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, teşrifleri ile kongremizi onurlandıran Genel Başkan Yardımcımız Tanıtım ve Medya Başkanımız ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sayın Mahir Ünal’a, AK Parti Teşkilat Başkanlığı İl Koordinatörümüz ve AK Parti Kırşehir Milletvekilimiz Sayın Mustafa Kendirli’ye, AK Parti Çorum Milletvekillerimize, Belediye Başkanımıza, Merkez İlçe, İl Kadın Kolları, İl Gençlik Kolları, İlçe Başkanlarımız ve Belediye Başkanlarımıza, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis üyelerimize şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca, 15 Temmuz kahramanımız Erol Olçok’un kardeşi Sayın Cevat Olçok’a, geçmiş dönem Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza, kuruluşumuzdan bugüne kadar teşkilatımızın her kademesinde görev alan AK Parti’ye gönül vermiş değerli teşkilat mensuplarımıza, siyasi parti temsilcilerimize, muhtarlarımıza, STK’arımıza, oda başkanlarımıza, delegelerimize ve değerli basın mensuplarımıza, Çorum için elini taşın altına koyan, teşrifleri ile bizleri yalnız bırakmayan derdi memleket olan dava arkadaşlarıma ve tüm hemşerilerimize teşekkürlerimi sunarım” dedi.

“Hep birlikte milletimize hizmet yolunda yürümeye devam ediyoruz ”

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı: “Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Çorum’umuzu 2023, ardından da 2053 ve 2071 hedeflerine ulaştırma gayreti içerisinde olacağız.

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da belirttiği gibi, “Gücünü ve ilhamını milletten alan, birikimini ve imkânlarını sadece millete hizmet için kullanan” anlayışımızı siyasetin temeli olarak görüyoruz. Vatandaşlarımızın derdini kendi derdimiz bilip, her kesimi kucaklayan, kutuplaştırıcı değil birleştirici bir anlayışla Çorum’umuza hizmet etmek en büyük hedefimizdir. Şahsımı İl Başkanlığı Görevine layık gören Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde memleketimizi her açıdan layık olduğu yere elbirliği ile taşımanın gayreti içinde olacağız. Allah güç kuvvet verdikçe, sizler bizden desteğinizi esirgemedikçe, mazlumların sığınağı olan bu ülke için çalışmaya, üretmeye ve hiç kimseyi dışlamadan, ötekileştirmeden, varsa kırık kalpleri tamir ederek, vatandaşlarımızın tamamını kucaklayan vizyonumuzla İnandığımız Yolda Yürümeye devam edeceğiz” dedi.

İl Başkanı Yusuf Ahlatcı: “Her kongre partimizde yenilenmeyi getirir. Yenilenerek ilerlediğimiz bu yolda gerçekleşen bayrak değişimleri ise partimizin her daim gücüne güç katar. Bu nedenle yönetim kurulunda bayrağı devreden arkadaşlarıma bugüne kadar sundukları katkılardan dolayı teşekkür ediyor, yeni yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarımı da başarılar diliyorum. AK Parti 7. Olağan Çorum İl Kongremizle Memleket İşi Gönül İşi diyen teşkilatlarımızla birlikte yeni bir dönemi başlatmak için yola çıkıyoruz. Kongremizin ve yeni dönemin partimiz, teşkilatımız ve Çorumumuz için hayırlı olmasını diliyor, değerli hemşerilerimi saygıyla selamlıyorum.” dedi.

Düşünceni söyle, yorum yaz...