3 Ocak 2021 Haber Yayın Tarihi:

ÇORUM’DA BİR İLK.. ERKEK GÜZELLİK MERKEZİ AÇILDI

Kadına yönelik yapılan güzellik ve güzelleştirme merkezlerinin oldukça yaygın olduğu ortamda şimdi de Çorum’da bir ilk gerçekleştirildi ve Erkek güzellik merkezi açılarak faaliyetine başladı.

Nurcan Kılcı- Eren kurt isimli girişimciler ‘’ÇİRKİN ERKEK YOKTUR BAKIMSIZ ERKEK VARDIR’’ sloganıyla yola çıkarak 28. 12. 2020 tarihinde pazartesi günü saat 14.00’da Bahçelievler Mahallesi 7 Sokak Mustafa Tekeli Aprt. No: 5/1 Çorum adresinde siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum örgütlerinin katılımıyla EN PLAS Güzellik Salonu ve MEN Bakım ve erkek güzellik merkezlerinin açılışını gerçekleştirdiler.

Tamamen erkeklere özel ve erkek çalışanları ile hizmet verecek olan EN PLAS Güzellik Salonu ve MEN Bakım ve Erkek Güzellik Merkezi’nin açılış törenine, CHP Çorum İl Başkanı Mehmet Tahtasız, CHP Çorum Merkez İlçe başkanı Ulaş Tokgöz, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan, Çorum Berberler ve kuaförler Odası Başkanı Mustafa Köse ve çok sayıda vatandaş katıldı.

EN PLAS Güzellik Salonu ve MEN Bakım ve Erkek Güzellik Merkezinde, Profesyonel Cilt bakımları, İğneli epilasyon, İğnesiz Mezoterapi, Dermapen, Karbon Peeling, Dövme silme, zayıflama ve sıkılaştırma,  El ve Ayak bakım gibi hizmetler verilecek.

Düşünceni söyle, yorum yaz...