16 Kasım 2019 Haber Yayın Tarihi:

SELAMET ÖRGEL, SON YOLCULUĞUNA ÇAYHATAP KÖYÜ’NDE UĞURLANDICumhuriyet Halk Partisi Çorum Örgütü’nün eski yöneticilerinden Selamet Õrgel (72) son yolculuğuna uğurlandı.
CHP Belediye Meclisi eski ūyesi, Gazeteci Sadık Örgel’in ve Dost Radyo Sahibi Şahin Örgel’in amcaoğlu, CHP’nin emektarlarından Selamet Örgel, yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti.
Ankara’da tedavi gördüğü hastanede vefat eden Selamet Örgel’in cenazesi, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Cemevi’nde düzenlenen törenin ardından Çorum Merkez Çayhatap Köyü’ne götürülerek köy mezarlığında toprağa verildi.


Dede Şahin Polat’ın dua ve gülbengleri eşliğinde helallik alınan Selamet Örgel’in cenaze törenine yoğun bir katılım vardı.
Cenazeye; CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse, CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, Merkez İlçe Başkanı İsmail Kalender, eski Çorum Milletvekili Feridun Ayvazoğlu, il ve merkez ilçe yönetimi, eski il başkanları, il genel ve belediye meclis üyeleri, gençlik ve kadın kolları yöneticileri, sendika başkanları, muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri ile çok sayıda partili ve sevenleri katıldı.
BSGMEDYA olarak; Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı diler, acılarını paylaşırız.

Düşünceni söyle, yorum yaz...