Müsteşar Yardımcısından OSB için destek istediler

Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Behiç Akkaş ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muammer Çuhacı, Savunma Sanayi Müsteşar Yardımcısı Sungurlulu hemşehrimiz Muhsin Dere’den OSB için destek istedi.

 

TSO Yönetim Kurulu Başkanı Behiç Akkaş ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muammer Çuhacı, Savunma Sanayi Müsteşar Yardımcısı hemşehrimiz Muhsin Dere’yi makamında ziyaret ederek, bir süre görüştüler.

Ziyarette Savunma Sanayi Müsteşar Yardımcısı Muhsin Dere’ye Sungurlu Organize Sanayi Bölgesi (OSB) hakkında bilgi veren Akkaş ve Çuhacı, ilçeye savunma sanayi yatırımlarının yapılması konusunda destek istediler.

Akkaş ve Çuhacı, çalışmalarını yakından takip ettikleri Muhsin Dere’nin başarılarından dolayı Sungurlulu hemşehrilerini gururlandırdığını belirttiler.

Savunma Sanayi Müsteşar Yardımcısı Muhsin Dere, ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Behiç Akkaş ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muammer Çuhacı’ya teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir