Cin Ali Letizia oldu

Yıllardır Cin Ali Cafe olarak Bahabey caddesinde halka hizmet veren işletme, el değiştirerek Letizia Türkü Cafe ismini alarak açılış yaptı.

 

Cin Ali Cafe olarak Bahabey Caddesinde Hizmet veren müessese el değiştirdi. Letizia Cafe olarak muhteşem bir açılışla hizmete girdi. Geçtiğimiz günlerde AKP Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ tarafından kurdelesi kesilen işletmenin açılış törenine AKP Merkez İlçe Başkanı Erkan Akar, AKP Millet Vekil Aday Adayı Av. Rumi Bekiroğlu, ÇESOB Başkanı Recep Gür, Tamirciler Odası Başkanı Necmettin Uzun, Lokantacılar Odası Başkanı Burhan Balcı ve yönetimi  çok sayıda iş adamı ve esnaf temsilcisi ve Evkur Mobilya Sahibi Talip BEKTAŞ katıldı.

 

İşletme Sahibi ve müessese müdürü Saruhan Müstet,  ”işletmemizde şeffaflık ön planda olacak. Her müşterimiz özel misafirimiz konumunda olacak. Alışılmışın dışında bir hizmet sunmak için azami gayret sarf edeceğiz. Müzik ziyafetimiz canlı ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda olacak. Her ziyaretçimiz müessesemizin işletmesi konumunda hissedecek”dedi.

Yorum Yaz

%d blogcu bunu beğendi: