19 Nisan 2018 Haber Yayın Tarihi:

 ATEŞ, ÜÇÜNCÜ KEZ İÇ  ANADOLU BELEDİYELER  BİRLİĞİ ENCÜMENİ’NDE 

Oğuzlar Belediye Başkanı Orhan Ateş, üçüncü kez İç Anadolu Belediyeler Birliğinde Encümen Üyeliğine seçildi.

 

 

 

Oğuzlar Belediye Başkanı Orhan Ateş, üçüncü kez İç Anadolu Belediyeler Birliğinde Encümen Üyeliğine seçildi.

İç Anadolu Belediyeler Birliği’nin encümen üyeliği seçimleri Antalya’da düzenlenen bilgilendirme toplantısıyla gerçekleştirildi. Üçüncü kez göreve talip olan Oğuzlar Belediye Başkanı Orhan Ateş, 130 belediye başkanının oyunu alarak tekrar encümen üyeliğine seçildi.

DESTEK VERENLERE
TEŞEKKÜR ETTİ

Oylarıyla kendisine destek veren meslektaşlarına teşekkür eden Ateş, “Şahsımı aday gösteren ve oylarıyla destek vererek beni bu göreve seçen  başta  Yenimahalle Belediye Başkanımız, İç Anadolu Belediyeler Birliği Başkanı Fethi Yaşar’a  İç Anadolu Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Salim Çoruk’ a  İç Anadolu Belediyeler Birliği üyesi 130 belediye Başkanı arkadaşlarıma  ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Öte yandan birlikte encümen üyeliğine seçilen meslektaşlarını da kutlayan Ateş, “Birlikte encümen üyeliğine seçilen  Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanımız sayın Kazım Kürt’u Aksaray Taşpınar Belediye Başkanımız Cihan Yücel’i, Afyon Dazkırı Belediye Başkanınız İsmail Taylan’ı kutluyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Çorum’a ve Çorumluya  yakışanı yaparak  arkadaşlarımın güvenine  layık olacağım” diye konuştu.

Düşünceni söyle, yorum yaz...