5 Nisan 2018 Haber Yayın Tarihi:
Foto Haber!

o çocuk tedaviye alındı

1/1

 

 Poyraz Efe’den TÜRK Halkına selam var

Geçtiğimiz ay içerisinde basının ” Bu çocuğun yaşaması 5 bin liraya bağlı” başlığıyla gündeme getirdiği 3.5 yaşındaki Poyraz Efe AKBAŞ,  Ankara Dış Kapı Hastanesinde tedavi altına alındı.

 

 

Omur disklerinden bir tanesinin eksik olarak dünyaya merhaba diyen minik Poyraz Efe AKBAŞ’ın beyin lop’undaki hasardan dolayı çektiği sağlık problemi ekonomik nedenlerden dolayı tedavi edilememiş ve minik Poyraz Efe AKBAŞ, felç kalma ve hayatını kaybetmekle yüz yüze gelmişti. Gazeteci Cuma Şahin’in konuyu kamuoyuna taşıması ile minik Poyraz Efe’nin gerekli işlemleri yapılarak Yüce Türk Milletinin yardımları ile gerekli olan para bulundu ve Poyraz Efe AKBAŞ, Ankara Dış Kapı Hastanesi Çocuk Kliniğinde 6 numaralı oda da tedavi altına alındı.

” ALLAH sizlerden razı olsun”

Baba seyit Akbaş,” 3 .5 yıldır çektiğim sıkıntıma son verdiniz. ALLAH Sizlerden razı olsun. Ağlayan ve çaresizlik içinde olan ailemin yüzünün gülmesini sağladınız ODA TV ye ve Haberci19.Com’a çok teşekkür ederim. Sesimize ses duygularımıza tercüman oldunuz. Yardımlarını esirgemeyen tüm insanlara çok teşekkür ederiz. İyi ki varlar. Yapılan maddi yardımlardan dolayı minnettarım. Başka Poyraz Efe’lerin sesine de ses verin. Bizim çocuğumuz duyarlı insanlar sayesinde tedaviye alındı. Biz çok ağladık başka aileler ağlamasın. Biz 5 bin lira istedik gelen yardımlarla ikinci çocuğumun ameliyatı da karşılandı. Fazlasında gözümüz yok. Allah razı olsun. Bundan sonra yardımları başka ailelere yapsınlar.  Çok karışık duygular içerisindeyim. Çok sağ olun”dedi.

 ” Artık ağlamıyorum”

Anne Şükrüye AKBAŞ, ” Sayenizde artık sevinç gözyaşım var. İçimdeki karamsarlığı attım. Çocuğumun kurtarılacak olması ümidini taşıyorum. Aileme bu sevinci yaşattığınız için ALLAH’da sizleri sevindirsin. 3.5 yıllık çektiğim acım son buluyor. Yardımlarını esirgemeyen tüm Türk Halkına yürekten teşekkür ederim. Çocuklarımın sağlıklarına kavuşacak olmasını bilmek bir anneyi sevinçten ağlatır. Allah tüm çaresiz annelerin duasını kabul etsin. Yıllardır haykırmamıza rağmen duyuramadığımız sesimize ses veren siz Cuma Şahin abiye ve ODA TV’ye çok teşekkür ederim. Bana çocuklarımı bağışladınız.  Şu an Poyraz Efe’m tedavi altına alındıysa sizlerin sayesinde. tüm yardım eden abilere, ablalara, kardeşler kısacası her kese çok teşekkür ederim”dedi.

Haber-Fotoğraf

Cuma ŞAHİN/ Çorum

Düşünceni söyle, yorum yaz...