3 Nisan 2018 Haber Yayın Tarihi:

İmaj Türkü Cafe’de müzik şöleni başladı

Son zamanlarda ekonomik nedenlerden dolayı bir bir ardına iş yerleri kapanırken, yeni işletmelerde müşterilerine merhaba demeye devam ediyor.

 

 

Cin Ali Bistro Cafe olarak işletilen mekan el değiştirdi. Yeni ismi ve işletme anlayışı ile hizmete merhaba dedi. Haftanın her günü canlı Halk müzik şöleni sunacağını belirten İşletmeci Dursun Müstet; ” Amacımız, müşterilere stresten uzak neşeli saatler yaşatmak. Sıcak bir aile ortamı sağlamak ve  insanların bir birleri ile hoşça vakit geçirmelerine vesile olmak. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Tüm cafelerde ki fiyatların yüksek olmasından şikayet ediliyor, Biz bu şikayetlere son vererek müşterilerin hem kulağına hem de ceplerine hitap edeceğiz”dedi.

Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri  çorumun aranan ses sanatçılarından Özcan Serpinli ve Seda Coşkun ikilisi saat 20.00 da başlayarak 23.30’a kadar  halk müziği ile müşterilerine sunum yaparken, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve pazar günleri ise Çorum’un kadife sesli sanatçıları Uğur Bayatlı ve Perihan Çevik saat 20.00 da başlayarak 23.30 arasında sahne alacaklar.

Düşünceni söyle, yorum yaz...