Gitti TOKUŞ, Geldi BİÇER

Arsinspor maçı sonrası Yusuf Tokuş’la yollarını ayıran Çorum Belediye spor Yönetimi, bugün yaptığı görüşmeler sonrasında geçtiğimiz sezon Altay’ı 2. Lig’e taşıyan Cüneyt Biçer ile sezon sonuna kadar anlaşma sağladı.

Arsinspor maçı sonrası Yusuf Tokuş’la yollarını ayıran Çorum Belediye spor Yönetimi, bugün yaptığı görüşmeler sonrasında geçtiğimiz sezon Altay’ı 2. Lig’e taşıyan Cüneyt Biçer ile sezon sonuna kadar anlaşma sağladı.Kulüp Başkanımız Ömer Balaban, Cüneyt Biçer’in takıma katkı sağlayacağına inandıkları bir isim olduğu için anlaşma sağladıklarını söyledi. Balaban’ın çalışma ofisinde gerçekleşen imza töreninde konuşan takımımızın yeni teknik direktörü Cüneyt Biçer, Çorum Belediyespor’un hedeflerini bildiğini ifade ederek, bundan sonraki süreçte ellerinden gelenin en iyisini yaparak bu hedef uğrunda çalışmalarına devam edeceklerini kaydetti. Yarından itibaren takımın başında sahaya çıkacak olan Biçer’in yardımcılıklarını Nadir Arıkan, Birant Yurttaş, Fatih Aktürk ve kaleci antrenörlüğünü ise Cem Yılmaz yapacak.

CÜNEYT BİÇER KİMDİR?

Yönetimizin takımın başına getirdiği Cüneyt Biçer 27 Kasım 1975 İzmir doğumlu. Pazarspor’da yardımcı antrenör olarak göreve başlayan Biçer, Bucaspor Altyapısı, Muğlaspor, Kemalpaşa Belediyespor, Altay takımlarında yardımcı antrenör olarak görev aldı. Teknik Direktörlük kariyerine Azerbeycan’ın 1. Lig takımlarından Hazar Lenkeran takımında başlayan Cüneyt Biçer, bu takımla kupa şampiyonluğu yaşadı. Nazilli Belediyespor, Çankırıspor ve Balçova Belediyespor takımlarını da çalıştıran Biçer, geçtiğimiz sezon aynı grupta mücadele ettiğimiz Altay’ı şampiyon yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir