İlk Toplantıda birlik mesajı

Belediye Başkanı Zeki Gül, Belediye Meclisi’ni yönettiği ilk toplantıda birlik ve beraberlik mesajı verdi, kapısının herkese açık olduğunu söyledi.

ÇORUM Belediye Başkanı Zeki Gül, ilk meclis toplantısında önemli mesajlar verdi. Gül, konuşmasına, “Bu zamana kadar, şehrimizin ihtiyaçları, gelişmesi, değişimi ile ilgili emeği geçen tüm Belediye Başkanlarımıza, meclis üyelerimize, yöneticilerimize yürekten teşekkür ediyorum” diyerek başladı. Belediye meclis üyeleri ve belediye yönetimiyle 9 yıldır Çorum için çok önemli hizmetlere imza attıklarını ifade eden Gül, “Bu şehrin sosyal hayatına, kültürel hayatına katkı sağlayan çok sayıda eser kazandırdık. Şehircilik alanında Çorum’u daha ileri taşıyan onlarca eseri hemşehrilerimizin hizmetine sunduk” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PEYGAMBERİMİZİN SÖZÜNÜ HATIRLATTI

Peygamber Efendimizin “İki günü eşit olan ziyandadır” sözünü hatırlatan Zeki Gül, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Biz de bu anlayışla hizmetlerimize devam edeceğiz. El birliği ile güç birliği ile, ortak akılla, şehrimizi bugün olduğundan daha ileri bir noktaya taşıyan hizmetlerimize devam edeceğiz. Çorum, dün olduğundan çok daha farklı bir noktada… Devletimiz, insanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışla, 81 milyon insanımızı kucaklayan hizmetler veriyor. Türkiye dev yatırımlarla adeta çağ atlıyor. Bu şehirlerimiz için de geçerli. Şehrimizde de 260 bin insanımızın hak ettiği hizmeti en iyi şekilde vermeye devam edeceğiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÜLKEMİZDE HİZMET SEFERBERLİĞİ VAR

Devletimiz bir yandan terörle güçlü ve kararlı bir şekilde mücadele ediyor bir yandan da halkımızın ihtiyaçlarını gidermeye, yeni yatırımlarla milletimizin duasına mazhar olmaya gayret ediyor. Türkiye, millet ve devlet olarak birbirine kenetlenmiş bir şekilde geleceğe emin adımlarla ilerliyor. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde hedeflerimizle, bu hedeflere uygun hizmetlerle Türkiye, bölgesinde lider bir ülke haline geldi. Bütün masumların, mazlumların bir umudu haline geldi. İnşallah bütün masumların, mazlumların umudunu boşa çıkarmayacağız…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YOĞUN TEMPOYLA HİZMETLER SÜRECEK

Biz de Çorum Belediyesi olarak bu hizmet seferberliğine, bu yoğun tempoya ayak uydurmak zorundayız. Gece gündüz demeden, bahane üretmeden, şehrin tüm dinamikleriyle, partilerimizle, sivil toplum kuruluşlarımızla, her bir vatandaşımızla iş birliği içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Şehrimizin kısa-orta ve uzun vadeli ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak gücümüz ve imkanlarımız nispetinde çalışacağız. Bu boynumuzun borcudur. Devletimize, Sayın Cumhurbaşkanımıza, hükümetimize karşı bir sorumluluğumuzdur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÇORUM’UN YOLU AYDINLIK VE AÇIKTIR

Sayın Cumhurbaşkanımızın ortaya koyduğu hedeflerle, hepimizin ortak sevdası olan şehrimiz için, hemşehrilerimiz için şeffaf bir yönetim anlayışıyla hizmet etmeye devam edeceğiz. Müreffeh bir Çorum hedefimizi gerçekleştirmeye yönelik tüm hizmetleri sürdüreceğiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BELEDİYENİN KAPISI HERKESE AÇIKTIR

Biz Belediye olarak hiçbir vatandaşımızın soruna, isteğine, ihtiyacına kayıtsız kalmadık. Geçmişte olduğu gibi, Belediyemizin tüm birimleri ile insanlarımıza, şehrimize gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz.
Çorum Belediye Başkanı olarak, şunu özellikle belirtmek istiyorum. Bu şehrin tüm insanlarına, Belediyemizin kapıları sonuna kadar açıktır, açık olacaktır. Ben yaptığımız çalışmaların, aldığımız kararların hayırlı olmasını temenni ediyorum. Allah bu millete, bu devlete hizmet etme anlayışından bizi ayırmasın.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir