CHP Merkez ilçe ziyaretlerini hızlandırdı

 

CHP Merkez İlçe Örgütü çalışmalarına Mahalle Muhtarlarını ziyaret ederek devam ediyor.  Merkez İlçe Örgütü seçim şimdi olacakmış gibi çalışmalarına mahalle sorunlarını muhtarlarından dinleyerek devam ediyor.

 

CHP merkez ilçe başkanı İsmail Kalender ve merkez ilçe yöneticileri Gülabibey mahallesi Karakeçili mahallesi, Buhara mahallesi, Yeniyol Mahallesi muhtarlarına nezaket ziyaretinde bulundular. CHP Merkez ilçe heyetinin kendilerine yaptığı bu ziyaretlerden muhtarlar duyduğu memnuniyeti dile getirdiler. Mahalle muhtarları sorunlarını ziyarete gelen ilçe başkanı ve ilçe yöneticileriyle paylaştı. İsmail kalender mahallelerin sorunlarını bildiklerini ve çözülmesi noktasında üzerlerine düşen ne varsa yapmaya hazır olduklarını dile getirdi.

Seçim çalışmalarına başladıklarını söyleyen İsmail kalender, muhtarların ve mahallelerin sorunlarının çözülmesi noktasında önemli olduğunu bu sebeple muhtarlarla sık sık bir araya geleceğini belirtti. İsmail Kalender Çorum Merkez Mahallesi muhtarlarını tek tek ziyaret edeceğini de sözlerine ekledi.  

  

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir