Mazbata tamam görev dağılımı yarın

Cumhuriyet Halk Partisi Çorum İl Başkanlığına seçilen Ali Rıza Suludere, mazbatasını aldı. Yeni ekibin görev dağılımı ise salı günü yapılacak toplantı sonrası belli olacak.

Geçtiğimiz Cumartesi günü yapılan il kongresinde Hasan Suvacı ve Nihat Ahıskalıoğlu ile girdiği seçim yarışını kazanan Ali Rıza Suludere, resmen il başkanlığı görevini üstlendi. Suludere, önceki gün sabah saatlerinde seçim kuruluna giderek, il başkanlığı mazbatasını almıştı. Mazbata törenine CHP Çorum Milletvekili Av. Tufan Köse, Mecitözü Belediye Başkanı Ünal Yavuz, Oğuzlar Belediye Başkanı Orhan Ateş, Aşdağul Belediye Başkanı Dursun Uzunca, Merkez İlçe Başkanı İsmail Kalender, ilçe başkanları, il genel ve belediye meclis üyeleri, eski milletvekili Feridun Ayvazoğlu, eski il başkanı Gazi Özkubat, gençlik ve kadın kolları başkanları ile çok sayıda partili katılmıştı.

CHP yeni seçilen Çorum İl örgütü görev dağılımı için bir araya gelecek. Yeni kabine ile siyasi çalışmalara hız vermeyi amaçlayan CHP İl teşkilatı zamanı iyi değerlendirerek çalışmalarına start verecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir