4 Ekim 2017 Haber Yayın Tarihi:

AKP, ziyaretlerde sınır tanımıyor

Bir Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla AK Parti Çorum İl teşkilatı 70 yaşını geçmiş kadim ustaları ev ve iş yerlerinde ziyaret etti.

 

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, İl Başkan Yardımcıları Murat Günay, Yusuf Ahlatçı, Sümeyye Esenyel, Elvan Zorlu, Adife Kanar, Yönetim Kurulu Üyeleri Halil Taş, Aziz Mustafa Kılıçarslan ve Gençlik Kolları teşkilatından Azize Battal’ın katıldığı program güzel görüntülere sahne oldu. Sosyal Politikalar Başkanı Adife Kanar; ”Evlerinde ve iş yerlerinde ziyaret ettiğimiz yaşlılarımıza kahve fincanı takımı ve Kuranı Kerim hediye edip, Kadim ustalara vefa ziyaretlerinde bulunduk. Etkinliğimiz sevgi ve duygu seli ile karşılandı. Yaşlılarımızın 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nü kutluyoruz” dedi.

Merkez İlçe Başkanımız Erhan Akar; “1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü vesilesiyle bugün 70 yaşını geçmiş ama hala çalışan kadim usta dediğimiz hemşehrilerimizi ziyaret ediyoruz. Programımızın adı da Kadim Ustalara Vefa Programı. Yaşlılarımızın 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nü kutluyoruz. Büyüklerimizi ziyaret edip hayır dualarını aldık” dedi.

 

Düşünceni söyle, yorum yaz...