8 Eylül 2016 Haber Yayın Tarihi:

Çorum Barosu 2 adayla….

Çorum Barosu avukatları, Ekim ayında yapılacak olan Genel Kurulla yeni başkanını seçecek. Seçimde iki aday yarışacak.

corum-barosuÇorum Barosu, Ekim ayında yapılacak Baro Başkanlığı seçimine hazırlanıyor. Genel kurulda mevcut Baro Başkanı Altan Akpınar ile Avukat Yusuf Ahlatcı başkanlık için yarışacak. Çorum Barosu avukatları, Ekim ayında yapılacak olan Genel Kurulla yeni başkanını seçecek. Mevcut Baro Başkanı Av. Altan Akpınar’ın yeniden aday olduğu seçimde Çorum’un tanınmış avukatlarından Yusuf Ahlatcı da Baro Başkanlığına aday oldu.

KONGREDE 300 AVUKAT OY KULLANACAK

Seçimlerde Çorum barosuna kayıtlı yaklaşık 300 avukat oy kullanacak. Seçimler çarşaf liste ile yapılmayacak. Adaylar kendi listeleriyle seçime girecek ancak üyeler istemedikleri isimlerin üzerini çizebilecek. Seçim sonunda baro başkanı, yönetim kurulu üyeleri, disiplin kurulu üyeleri, denetleme kurulu üyeleri ile Türkiye Barolar Birliği genel kuruluna katılacak delegeler belirlenecek.

2 Yorumlar: “Çorum Barosu 2 adayla….

  1. Adaylar Av. Altan Akpınar, Av. Yusuf Ahlatcı, Av. Ekrem Sülük. Haberde düzeltme yapılmasını rica ediyorum

    1. İnce ve zarif davranışınızdan dolayı teşekkür ederiz. isteğiniz değerlendirilecek ve gerekli düzeltme yapılacaktır. Ancak, şunu bilmenizde fayda var düşüncesindeyiz. Haberimizin yayımlandığında aday sayısı 2 idi. Teşekkürler

Düşünceni söyle, yorum yaz...

%d blogcu bunu beğendi: