23 Ağustos 2016 Haber Yayın Tarihi:

Şahin, ” Kırkdilim yolu trafiğe açıldı”

Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, Kırkdilim Yolu’nun bugün itibariyle araç trafiğine açıldığını bildirdi.

tahsin-şahin

Heyelan gerekçesiyle 6 Mayıs 2016 tarihinde trafiğe kapatılan Çorum-Osmancık karayolu Kırkdilim Geçidi’nda bakım ve onarım çalışmaları tamamlandı. Yol bugün itibariyle trafiğe açıldı.

MÜJDEYİ ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANI VERDİ

Geçtiğimiz kış aylarında Kırkdilim mevkiinde meydana gelen heyelandan dolayı yolun bir bölümünde daralma meydana gelmişti. Kış şartları nedeniyle yol ulaşıma kapatılmadan yapılan çalışmalarla araç trafiğine açık tutulmuştu. Hava şartlarının iyileşmesi ile heyelan bölgesindeki çalışmalar yeniden başlamıştı. Heyelandan dolayı yoldaki bozulmalar ve kaya parçalarının temizlenmesinden sonra yol bugün itibariyle yeniden trafiğe açıldı.


BAŞKANDAN YETKİLİLERE TEŞEKKÜR GELDİ

Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, bir süredir bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşıma kapatılan Kırkdilim Yolu’nun bugün itibariyle trafiğe yeniden açıldığını bildirdi. Şahin, çalışmaların tamamlanmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

Düşünceni söyle, yorum yaz...