16 Haziran 2015 Haber Yayın Tarihi:

Çorumlulara bir ödül daha

timthumb (6)baktat-1-300x210

1986 yılında 600 metrekarelik bir dükkanda Çorumlu girişimciler tarafından kurulan BAKTAT, bugün dünya çapında faaliyetlerde bulunan büyük bir markaya dönüştü…

Merkezi Belçika’nın başkenti Brüksel’de bulunan Uluslararası Üstün Lezzet ve Kalite Enstitüsü, Avrupa’nın en büyük Türk gıda toptancısı BAKTAT’ın 3 ürününe yeniden kalite ödülü verdi. Uluslararası Üstün Lezzet ve Kalite Enstitüsü tarafından 4 Haziran tarihinde BAKTAT’ın ürettiği “Yaprak sarma” üçüncü kez (2006 + 2012+2015), “Ajvar“ üçüncü kez (2007 + 2012+2015) ve “Fire of İstanbul“ ikinci kez (2011+2015) ödüllendirildi. Brüksel’de düzenlenen ödül töreninde ayrıca tüm Avrupa bayiliğini BAKTAT’ın üstlendiği “Uludağ Gazoz“ da ilk kez bir yıldızla ödüllendirildi.

ÇORUM’UN GURURU OLDU

BAKTAT’tan yapılan açıklamada, “Aldığımız bu ödüller sizlerin sayesindedir. Kalitemizi arttırmak için bizi devamlı olarak destekleyen, bize güven duyan ve sadık kalan tüm müşteri ve tüketicilerimize teşekkür ederiz. Sizlerin güveninize layık kalabilmek için bundan böyle daha da azimli olarak çalışacağımızı bilmenizi isteriz. Ürünlerimizi deneyiniz, kalitemizi arttırmak için bize fikirlerinizi bildiriniz. Sizin için kalitemiz, bizim için sizin sağlığınız önemlidir. Bizim için en büyük ödül müşterilerimizin memnuniyetidir” ifadeleri kullanıldı.

Düşünceni söyle, yorum yaz...