27 Mayıs 2015 Haber Yayın Tarihi:

Bu, adam olacak çocuk

tolga-yüce-çorum-1

 Sinema ve dizi oyuncusu Tolga Yüce, Çorumlu hayranları ile buluştu…

Tolga Yüce, sokakta yaptığı karikatür ve resim çalışmaları ile tanınan ve kısa bir sürede karikatürde ismini duyuran Karikatürist Erkan Ergün’e destek olmak amacı ile geçtiğimiz Cumartesi günü Çorum’a geldi. Yüce, Kaymak Cafe’de düzenlenen söyleşi ve imza gününde sevenleriyle buluştu. “Deniz Yıldızı”, “Beni Affet” ve “Unutma Beni” gibi birçok dizide rol alan ünlü oyuncu Tolga Yüce, söyleşide hayranları ile buluşma ve sohbet etme fırsatı buldu. Kısa bir söyleşi yaparak kendisini tanıtan Yüce, Erkan Ergün’le tanışmasını anlattı. Kendisinin asıl mesleğinin gazetecilik olduğunu dile getiren Yüce, genç yeteneklerin desteklenmesi gerektiğini belirtti.

GENÇLERE  DESTEĞİMİZ SÜRECEK

Yüce, “Genç arkadaşlarımıza yardımcı olmamız lazım. Bize de destek olanlar oldu ancak çok büyük katkılar göremedik. Kendi çabalarımızla bu noktalara geldik. Genç, yetenekli arkadaşlara az da olsa katkı sağlıyoruz. Onların çalışmalarını, başarılarını görmek bizi gururlandırıyor” dedi.

KARİKATÜRLERİYLE DESTEK OLDU

Karikatürist Ergün’ün “Kafes” sinema filminde rol alan bütün oyuncuların karikatürlerini çizerek kendilerine ulaştırdığını belirten Yüce, Ergün’ün film çekiminde kendilerine çok büyük destekler verdiğini vurguladı. Ergün’ün yaklaşık bir aydır çalışmalarını takip ettiğini, gerek sosyal paylaşım sitelerinden gerekse medyada yer alan çalışmalarını incelediklerini söyleyen Yüce, “Çalışmalarını inceledik ve güzel bir yetenek olduğunu gördük. Ergün, genç girişimci, yetenekli ve sanat yapısı güçlü bir arkadaşımız” diye konuştu. Yüce, Ergün’e nasıl daha çok yardımcı olabileceklerini ve destek verebileceklerini düşündüklerini ve bunun için Ankara’dan Çorum’a Erkan Ergün’e destek olmak için geldiklerini kaydetti.

BÜTÜN PROJELERDE YER ALACAK

Yüce’nin konuşmasının ardından Ergün de kendisine destek olmak için Çorum’a gelen Yüce’ye teşekkür ederek, Kafes sinema filminin bütün projelerinde karikatürlerinin yer alacağını söyledi. Öte yandan Karikatürist Erkan Ergün, Tolga Yüce’ye çizdiği karikatürü hediye etti. Oyuncu Yüce, söyleşinin ardından hayranları için kendisinin ve Erkan Ergün’ün olduğu karikatürleri imzaladı. Yüce, sevenleriyle fotoğraf çekinmeyi de ihmal etmedi.

Düşünceni söyle, yorum yaz...